Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Páté dveře 306 1,6 combi


Kulda

Recommended Posts

Odšrouboval jsi i šrouby v těch kapsách,co jsou na zavírání?Jestli jo,tak potom stačí trochu zabrat,vycvaknou se plastové čudlíky,ten plast vyklopíš a nadzvedneš ten celý plast směrem nahoru k oknu,je tam nasazený zvrchu.Jinak si napřed změř,jestli Ti jdou proudy k relátku,jestli ne,tak hledej závadu v těch gumových průchodkách mezi dveřma a kaslí,bývají tam přelámaný dráty.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kulda

Prosím o radu jak sundat tapecírunk z pátých dveří šrouby jsem odmontoval pak jsem to okolo zámku kufru vycvakl ,ale dál si nevím rady nechci tam něco ulomit.Předem dík za rady(potřebuji se dostat k zadnímu stěrači nemaká)

1. odšroubovat všechny šrouby (dva na bocích, všechny na spodním lemu (teď z hlavy nevím počet) a po jednom v zavíracích "chytech")

2. při otevřených dveřích škubnout horní hranu dolů (kolmo od skla) - jsou tam 4 perka, co drží horní hranu

3. otočit kolem zámku a hotovo

PS: Také si myslím, že to bude v kabelech v průchodce střecha-dveře. Sám jsem měnil nedávno kabely k vyhřívání skla.

PS2: pokud nestačí návod takto, mohu někam strčit scan odpovídající kapitoly z "Jak na to P306" - ale tam se víc nedozvíš

[upravil dne 15.10.07 RichVa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...