Sign in to follow this  
Followers 0
Kulda

Páté dveře 306 1,6 combi

4 posts in this topic

Prosím o radu jak sundat tapecírunk z pátých dveří šrouby jsem odmontoval pak jsem to okolo zámku kufru vycvakl ,ale dál si nevím rady nechci tam něco ulomit.Předem dík za rady(potřebuji se dostat k zadnímu stěrači nemaká)

Odšrouboval jsi i šrouby v těch kapsách,co jsou na zavírání?Jestli jo,tak potom stačí trochu zabrat,vycvaknou se plastové čudlíky,ten plast vyklopíš a nadzvedneš ten celý plast směrem nahoru k oknu,je tam nasazený zvrchu.Jinak si napřed změř,jestli Ti jdou proudy k relátku,jestli ne,tak hledej závadu v těch gumových průchodkách mezi dveřma a kaslí,bývají tam přelámaný dráty.:papa

Dík šrouby v kapsách sem odšrouboval tak to asi bude chtít víc zabrat:super

Původně zaslal: Kulda

Prosím o radu jak sundat tapecírunk z pátých dveří šrouby jsem odmontoval pak jsem to okolo zámku kufru vycvakl ,ale dál si nevím rady nechci tam něco ulomit.Předem dík za rady(potřebuji se dostat k zadnímu stěrači nemaká)

1. odšroubovat všechny šrouby (dva na bocích, všechny na spodním lemu (teď z hlavy nevím počet) a po jednom v zavíracích "chytech")

2. při otevřených dveřích škubnout horní hranu dolů (kolmo od skla) - jsou tam 4 perka, co drží horní hranu

3. otočit kolem zámku a hotovo

PS: Také si myslím, že to bude v kabelech v průchodce střecha-dveře. Sám jsem měnil nedávno kabely k vyhřívání skla.

PS2: pokud nestačí návod takto, mohu někam strčit scan odpovídající kapitoly z "Jak na to P306" - ale tam se víc nedozvíš

[upravil dne 15.10.07 RichVa]