Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sejmutí krytu pod anténou 406


JimaZ

Recommended Posts

Ahoj,

omlouvám se předem za hloupou otázku, ale jak oddělám takovou tu krytku se středovým světlem ve 406 r.v. 2000. Vycvakl jsem bodovku, uvolnil celej ten plast, ale za boha to nemůžu vyndat. Musím vycvaknout ještě to hlavní světlo? A ze který strany ho mám vydloubnout? Fakt to nejde a já bych nerad něco urval. Tak díky za pomoc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JimaZ

Ahoj,

omlouvám se předem za hloupou otázku, ale jak oddělám takovou tu krytku se středovým světlem ve 406 r.v. 2000. Vycvakl jsem bodovku, uvolnil celej ten plast, ale za boha to nemůžu vyndat. Musím vycvaknout ještě to hlavní světlo? A ze který strany ho mám vydloubnout? Fakt to nejde a já bych nerad něco urval. Tak díky za pomoc...

Pod tím hlavním světlem jsou dva šroubky torx, vyloupni svetlo a dostaneš se k nim;) Označeno červeně. Jinak myslím že jsi už něco urval pokud jsi to uvolnil, a to pacičky který drží okraje toho panelu u stropnice

[upravil dne 12/10/07 Radek Hurvajz]

post-0-14109596688739_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je teda fofr, díky moc! On se ten plast vlastně je posunul dopředu patrně v těch kolejničkách. To světlo mám vydloubnout hrubým násilím? Předpokládám že ze strany podebrat a vycvaknout.

Podobný problém mám s boxem na rádio ve středovém panelu. Ten jsem teda ještě podrobně nekoumal. Potřebuju demontovat handsfree a zlobí mě příjem rádia. Mám tam nevím proč protažený dva anténí kabely, tak chci jeden vyhodit. Mohl by teoreticky způsobovat rušení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JimaZ

To je teda fofr, díky moc! On se ten plast vlastně je posunul dopředu patrně v těch kolejničkách. To světlo mám vydloubnout hrubým násilím? Předpokládám že ze strany podebrat a vycvaknout.

Podobný problém mám s boxem na rádio ve středovém panelu. Ten jsem teda ještě podrobně nekoumal. Potřebuju demontovat handsfree a zlobí mě příjem rádia. Mám tam nevím proč protažený dva anténí kabely, tak chci jeden vyhodit. Mohl by teoreticky způsobovat rušení.

Jo lampičku ze strany vyloupnout, jen ted nevim přesně ze který, ale mělo by to jít dobře, je tam kovový pero jen zacvaknutý. A radio máš originální, nebo jiný? V každym přioadě vyndej rádio, bud jsou na to vytahováky, nebo použij dva nože, případně 2 nebo 4 hřebíky, zaleží co tam máš. Jinak se to tu probiralo, kdyžtak zkus Hledání;)

[upravil dne 13/10/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi. K vyhledávání - vždy když mám nějaký problém zkouším nejdřív pravděpodobná, potom s trochou štěstí použitá a nakonec v zoufalství i hodně obecná slova, podle kterých se snažím najít odpověď na mojí otázku. Zpravidla se ale musím prokousávat mnoha tématy abych nakonec zjistil, že tam odpověď prostě není. Takže nezbývá než napsat znovu dotaz.

Měl jsem na mysli rozebrání toho středového panelu ve kterém je zasazené rádio. Nemám tam originál a potřebuju se dostat dovnitř oběma rukama abych odpojil handsfee a porovnal tam kabely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JimaZ

Díky za odpovědi. K vyhledávání - vždy když mám nějaký problém zkouším nejdřív pravděpodobná, potom s trochou štěstí použitá a nakonec v zoufalství i hodně obecná slova, podle kterých se snažím najít odpověď na mojí otázku. Zpravidla se ale musím prokousávat mnoha tématy abych nakonec zjistil, že tam odpověď prostě není. Takže nezbývá než napsat znovu dotaz.

Měl jsem na mysli rozebrání toho středového panelu ve kterém je zasazené rádio. Nemám tam originál a potřebuju se dostat dovnitř oběma rukama abych odpojil handsfee a porovnal tam kabely.

No tak nejdřív musíš vyndat to rádio, každý to má jinak ale jsou to většinou dvě dirky pod rámečkem rádia kam se vsunou spešl vytahováky, pokud je nemáš tak musíš improvizovat nějakám drátem nebo tenkým šroubovákem, případně poprosit někde v autohifi jestli by ti rádio nepovytáhli, oni ty vytahováky mají. Rámeček by měl být jen nacvaknutý, ale s radiem ho nevyndáš, nejdříve to radio;) Tady je něco pro inspiraci

[upravil dne 13/10/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JimaZ

Díky za odpovědi. K vyhledávání - vždy když mám nějaký problém zkouším nejdřív pravděpodobná, potom s trochou štěstí použitá a nakonec v zoufalství i hodně obecná slova, podle kterých se snažím najít odpověď na mojí otázku. Zpravidla se ale musím prokousávat mnoha tématy abych nakonec zjistil, že tam odpověď prostě není. Takže nezbývá než napsat znovu dotaz. .

Tak přesně tohle znám. Vím, že jsem něco četl, znám třeba i autora, tuším i kde to bylo a když to zpětně vyhledávám, tak lovím v paměti, která slova se tam vyskytovala. V nejhorším otravuju přátele, kteří (nevím proč :myslim) jsou v hledání úspěšnější - viď Radku. :papa:potlesk

[upravil dne 14.10.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JimaZ

Tak nějaký koumák, patrně předchozí majitel to horní světýlko přilepil vteřinovým lepidlem místo aby přihnul ten plíšek, který to drží (což jsem udělal teď já). Některý věci člověk prostě nepochopí...

No to není jedinej. Muj předchozí majitel to všechno ulámal a ohlodal okraje, a asi ani nepřišel na to jak to sundat, tak že jsem si to vyměnil, mám z vrakáče dobrej kus, a ten okousanej je na fotce;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...