Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

off topic - vysvětlení


urdemala

Recommended Posts

teda tvoje starosti bych chtel mit:D

pouzivej ho jak uznas za vhodny

ja ma dva zpusoby prvni malo casty > chci nekoho upozornit, ze uz je za hranici pro odbehnuti od tematu beznou a poruhe > jako ze sem si vedom OT ale proste mi to neda a musim se vyjadrit:mad:

[upravil dne 12/10/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Marcel505

urdemala: Určitě dobře že jsi to napsal, mě ze začátku taky nebyl jasnej.

Ad smajlíci: Ty co jsou třeba v ICQ 5.1 mi přijdou na prd, nic moc nevyjadřujou, ty předchozí byli lepší, co ty na to?

Tak si je přepni v ICQ na ty starý, ne;)

Pánové nejste náhodou trochu :xvul ? Tady se řeší smajlík :xvul a ne smajlíci v ICQ. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Marcel505

urdemala: Určitě dobře že jsi to napsal, mě ze začátku taky nebyl jasnej.

Ad smajlíci: Ty co jsou třeba v ICQ 5.1 mi přijdou na prd, nic moc nevyjadřujou, ty předchozí byli lepší, co ty na to?

Tak si je přepni v ICQ na ty starý, ne;)

Pánové nejste náhodou trochu :xvul ? Tady se řeší smajlík :xvul a ne smajlíci v ICQ. :D

Jasně že je to :xvul, ale smajlík nebo smajlíci, to je jedno:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2driver: nejsme, tady se totiz neresi vubec nic. prvni prispevek zcela vycerpal tema "co je :xvul smajlik" a ted uz se jako obvykle jen kibicuje.... :aut

btw icq 5.1 ma spoustu dalsich zhorseni oproti 2003, a proto jsem ho ani neinstaloval. Jeste, ze mame skladem stare instalacky, kdyz uz na webu nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2driver: nejsme, tady se totiz neresi vubec nic. prvni prispevek zcela vycerpal tema "co je :xvul smajlik" a ted uz se jako obvykle jen kibicuje.... :aut

btw icq 5.1 ma spoustu dalsich zhorseni oproti 2003, a proto jsem ho ani neinstaloval. Jeste, ze mame skladem stare instalacky, kdyz uz na webu nejsou.

Jo ICQ šlo opravdu do kytek, zelenejch:D:D:D zvláště verzí 6. No začněte používat třeba QIP, nebo Mirandu:aut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...