Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Renovace zadní nápravy ? Kde ? Morava


jindra73

Recommended Posts

Jde hlavně o osobní zkušenosti. Internetový vyhledávač není to pravé, čím se řídit.

jindra73: nehledej jen nejnižší cenu, ale toho kdo má dobré reference (asi jich není moc, když nikdo nepíše). Pokud bys chtěl dojet sem (Vsetín Zábřeh asi 125 km), tak bych ti poradil.

[upravil dne 13.10.2007 P607Olda]

[upravil dne 13.10.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych to asi tak-nakupuji ND za velkoobchodní ceny.A když jsem zjišťoval,kolik mně budou stát na mého P 309 kvalitní díly na opravu zadní nápravy(díly typu star-line a pod. nemůžu ani cítit)spočítal jsem to na 5000kč.A práci si udělám sám.Takže nějak nemám důvěru k hotovým repasům za 5000kč-když vím,že ten co to dělá má na tom minimálně 2000kč.Toť můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jindra73

No Já to asi taky vidím koupit použitou originál,jen bych nechtěl koupit takovou, jakou mám na autě a z toho mám největší strach, protože JÁ špatnou nepoznám :bojim

Kdybys to neměl tak daleko,tak bych měl docela dobrej tip.Minulej měsíc sme synovi sháněli převodovku do auta hyundai a našel sem na internetu servis ,kde se zabejvaj vrakama i novejma dílama na auta i peugeoty.Já třeba když sme tam byli sem si tam koupil novej vejfuk (na 306)za 15stovek.Dám ti adresu a popřemejšlej ,dobře pořiť.A když se rozhodneš se tam podivat,tak tam nejdřív zavolej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Původně zaslal: jindra73

No Já to asi taky vidím koupit použitou originál,jen bych nechtěl koupit takovou, jakou mám na autě a z toho mám největší strach, protože JÁ špatnou nepoznám :bojim

Kdybys to neměl tak daleko,tak bych měl docela dobrej tip.Minulej měsíc sme synovi sháněli převodovku do auta hyundai a našel sem na internetu servis ,kde se zabejvaj vrakama i novejma dílama na auta i peugeoty.Já třeba když sme tam byli sem si tam koupil novej vejfuk (na 306)za 15stovek.Dám ti adresu a popřemejšlej ,dobře pořiť.A když se rozhodneš se tam podivat,tak tam nejdřív zavolej

http://peugeot.autovrakoviste.cz/nd-hyundai.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...