Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 405 1,9TD combi x C xsara picaso 2.0 HDi


Jantar

Recommended Posts

Ahoj, mám 405 1,9 td combi, rv 95, a chci něco novějšího, a hlavně i o chlup většího. Dostal jsem nabídku na xsaru picaso, a nevím, zda je to to pravé. Znám majitele a tedy i původ vozu, ale nevím, zda je ten případný nárust velikosti ložného prostoru nějak výrazný. Má cenu o tom uvažovat?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martin.405

když citróna tak bych volil spíš xantii v kombíku, je to velký jako kráva a je to pohodlný..

Jo, xantie je supr, má ji kámoš, velmi šikovné je tam to vzduchové pérování, plně naložená stále drží světlou výšku, ale zas už se snad nedělají. Ta xsara je novější. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě jdeš v Picasu o 1/2 třídy níže proti 405 v kombajnu. 405 je bezva kočár. Xsara je jak 306 a težko ten prostor vynahradíš, i když je to Picasso, neboť je na stejným podvozku. Je ale otázkou, zda-li to poznáš a jestli Ti to vadí... Podle mě si na velikosti moc nepomůžeš, spíše naopak, ale je to mnohem novější a pěkný auto. Šel jsem ze 405 také o 1/2 třídy níž, ale nevadí mi to. Jen větší lidi mají v těchto autech (myšleno 306, xsara) trochu míň místa a vzadu už moc místa taky nezbyde. Ve 405 je to jiný kafe!:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Steiner

Podle mě jdeš v Picasu o 1/2 třídy níže proti 405 v kombajnu. 405 je bezva kočár. Xsara je jak 306 a težko ten prostor vynahradíš, i když je to Picasso, neboť je na stejným podvozku. Je ale otázkou, zda-li to poznáš a jestli Ti to vadí... Podle mě si na velikosti moc nepomůžeš, spíše naopak, ale je to mnohem novější a pěkný auto. Šel jsem ze 405 také o 1/2 třídy níž, ale nevadí mi to. Jen větší lidi mají v těchto autech (myšleno 306, xsara) trochu míň místa a vzadu už moc místa taky nezbyde. Ve 405 je to jiný kafe!:super

je pravda, že jsem v picasu nikdy vzadu neměl. Ten majitel tam má jen přední sedačky, neb v tom vozí různý matroš, a ty sedačky řidiče i spolujezdce jsou docela pohodlný. Kolik je tedy místa vzadu nemám vůbec tucha. Je teky pravda, že jsem trochu vyšší, a i když mám sedačku vzadu, je za mnou v 405tce stále dost mísa. Bude to muset zvážit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsem dnes, v rámci řešení do čeho jít, jel náhodně kolem bazaru AAA Auto, a zde měli peugeot 406 2.0 HDi combi, r.v. 2000, a za cca 170 tisíc. Tak teď řeším, zda tu xsaru picaso, a nebo 406tku. Motory maj oba stejný, 66 kw, stejně jako moje 405tka. Tak teď babo raď. Mám tedy velké dilema. Xsara picaso má zajímavý design, 406tka je asi objemově větší. Byl jsem strašen, že xsara se hůře ovládá v zatáčkách kvůli výšce, zas si myslím, že je v ní lepší posez řidiče, tudíž bezpečnější výhled a rozhled. A nevím, zda zrovna auto z AAA. Nemáte někdo nějakou zkušenost? Na co si tam dát pozor a tak? Jak už jsem psal, xsaru bych měl od kamaráda s jistým původem, má ji jako 1.majitel od výrobce. Navíc pežot nějak hlučí výfuk, asi ten vlnovec, či co to je. Nevíte, kolik by stál novej? Děky moc všem za radu či typ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...