Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klepani motoru


lkr@cbox.cz

Recommended Posts

Ahoj, uz delsi dobu si nevi nikdo rady s klepanim motoru. A jelikoz uz nevim co ma delat, pisu svuj problem sem. Mam Xsaru VTS 2.0 16V, ale je to ten samy motor jak na P306stce.

Dokonce to zaslo az tak daleko, ze jsem sehnal druhy motor, ale po namontovani dela to same. Fakt uz nevim, kde muze byt problem, nechce se mi verit, ze dva ruzne motory maji ten samy problem :-(

Zdvihatka meneny dvakrat, vstriky, ventily, odzkouseny tlaky, jednotka, svicky, civky, rozvody, nic nepomaha :-(

Podotykam, ze zvuk vychazi z prostoru v hlave, na spodu by problem byt nemel.

Puvodni motor mel 130 000 a ten druhy ma 80, takze je jeste relativne novy...

Budu vdecny za kazdou radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lkr@cbox.cz

Ahoj, uz delsi dobu si nevi nikdo rady s klepanim motoru. A jelikoz uz nevim co ma delat, pisu svuj problem sem. Mam Xsaru VTS 2.0 16V, ale je to ten samy motor jak na P306stce.

Dokonce to zaslo az tak daleko, ze jsem sehnal druhy motor, ale po namontovani dela to same. Fakt uz nevim, kde muze byt problem, nechce se mi verit, ze dva ruzne motory maji ten samy problem :-(

Zdvihatka meneny dvakrat, vstriky, ventily, odzkouseny tlaky, jednotka, svicky, civky, rozvody, nic nepomaha :-(

Podotykam, ze zvuk vychazi z prostoru v hlave, na spodu by problem byt nemel.

Puvodni motor mel 130 000 a ten druhy ma 80, takze je jeste relativne novy...

Budu vdecny za kazdou radu...

A co vačkz ?:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi to dělá taky,hlavně v tahu.Přesně podle otáček. Když zastavím a chvíli to protůruji lehce na volnoběh,tak to po chvilce přestane. potom zase za jízdy to začne,,,,ale né pokaždé. Byl jsem s tím u Vašendy v servise a tam mi řekli,že u 2.0 16v to dělá sběrné výf. potrubí co je přidělané k hlavě. Tam prý povolují nějaké sváry.U 3.0 to nedělá,má jiné potrubí. Už to prý jednomu kupéčku měnili. Nechal tam 9000 korunek,ale spokojenost.Už mu to neklepe. Tak jestli to nebude ten zádrhel i u Tebe. Taky máš 2.0 16v.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pišta

Mi to dělá taky,hlavně v tahu.Přesně podle otáček. Když zastavím a chvíli to protůruji lehce na volnoběh,tak to po chvilce přestane. potom zase za jízdy to začne,,,,ale né pokaždé. Byl jsem s tím u Vašendy v servise a tam mi řekli,že u 2.0 16v to dělá sběrné výf. potrubí co je přidělané k hlavě. Tam prý povolují nějaké sváry.U 3.0 to nedělá,má jiné potrubí. Už to prý jednomu kupéčku měnili. Nechal tam 9000 korunek,ale spokojenost.Už mu to neklepe. Tak jestli to nebude ten zádrhel i u Tebe. Taky máš 2.0 16v.

Hmm to je zajimave, protoze svody sem dal svoje. mam jeste jedny k tomu novemu motoru tak to muzu zkusit...

Akorat se ty ladene blbe vytahuji, je to jak jezek v kleci :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...