Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pomoc - Diagnostika P406 - Vyblikaná chyba č.52


stalmik

Recommended Posts

Ahoj všichni,

Konečně se mi rozsvítila dlouho očekávaná kontrolka diagnostiky. Trošku se peru s chodem studeného motoru. Přijel jsem domů a vyblikal chybu. Vyblikalo to chybu č.52, která je popsána v přiloženém obrázku.

Má někdo zkušenosti co přesně vyměnit?? Nebo co s tím dál?? Poraďte please.. Díky

post-0-14109596682632_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to moc dobře vidět tak přepisuji ještě do texťové podoby:

52 - Mixture control (MC)

Wiring, incorrect fuel, HO2S, exhaust leak, fuel pressure, injector control, EVAP canister, purge value, compression, air filter blocked, ignition system, ECM

Popravdě rozumim asi tak 3věcem. Zbylé tuším, ale jsem laik.. Jinak palivo používám SHELL nebo OMV vždy natural 95 (V-Power), vzduchový a palivový filtr vyměněn. Auto startuje v poho a svíčky jsou nové. Podotýkám, že už to dělá asi rok.. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tornado

Mohl by jsi prosim napsat postup jak jsi tu chybu vyblikal? Ja myslel podle toho co jsem se tady na foru docetl, ze to jde jen na starsich typech Peugeotu, jako 405 atd.

na benzinove ridici jednotce Bosch MP5.1.1 co je ve 406 a 306 to jde taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Tornado

Mohl by jsi prosim napsat postup jak jsi tu chybu vyblikal? Ja myslel podle toho co jsem se tady na foru docetl, ze to jde jen na starsich typech Peugeotu, jako 405 atd.

na benzinove ridici jednotce Bosch MP5.1.1 co je ve 406 a 306 to jde taky

Ridici jednotku mam taky Bosch, ale nevim jakej typ. Diesel tedy vyblikat nejde, nebo to jeste nikdo nezkousel? Predpokladam ze to bude stejny postup jako u starsich Peugeotu, jen se to pripoji na jeden pin z diagnost. zasuvky. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no poradil mi to jeden odborník. Prej když ho odpojíš a zapojíš po resetu ŘJ znova je dobrý dát klíček do druhý polohy na víc jak 10s pak vypnout a pak nastartovat.. mě to pomohlo.. bohužel jen na dva dny..:( Dnes ráno stejné komplikace při prvním ranním nastartování.. :nevim

Poradíte někdo co dělat?? Eventuelně prosím lidi kolem Plzně zda by poradili kam zajet na 100% diagnostiku. Kromě ofiko servisů tam už nepáchnu.. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...