adamB

307 SW a krutenie karoserie?

11 posts in this topic

Zdravim fsetkych pezotakov...mam rocnik 2003 a uz mi zacina liezt na nervy to neustale praskanie a lamanie v strednom stlpiku. Staci mala nerovnost na vozovke a uz to zacne...pripada mi to ako keby sa krutila cela karoseria...nemate nejaku dobru radu ?

myslim ze 406 je delsi a nic mi to nedela, praska primo ve sloupku, nebo to jsou plasty? Na to je dobry zapeneni apod.

Jenže ty máš sedan, kdežto SW je hybryd mezi MPV a kombi, navíc daleko vyšší, takže sou tam úplně jiný tlaky a pnutí.

to su neni plasty ...je to vyslovene krutenie bocneho stlpika vs uchitenie zadnych dveri...

mne to robi na 406 takisto ozyva sa praskanie od B stlpika,pocut trocha aj zozadu.Urcite to znervoznuje ked idem po nejakej rozbitej ceste tak je to neprijemne.

Původně zaslal: adamB

to su neni plasty ...je to vyslovene krutenie bocneho stlpika vs uchitenie zadnych dveri...

Tak mě napadlo, nebylo to bouraný a není to svařovaný ?

Původně zaslal: adamB

Zdravim fsetkych pezotakov...mam rocnik 2003 a uz mi zacina liezt na nervy to neustale praskanie a lamanie v strednom stlpiku. Staci mala nerovnost na vozovke a uz to zacne...pripada mi to ako keby sa krutila cela karoseria...nemate nejaku dobru radu ?

Ktosi kdesi písal, že dal dole tie plastové kryty a na jednom mieste podložil kúsom preloženého papiera plech, ktorý to robil. Najskôr ale musel zistiť presne miesto, odkiaľ sa to ozývalo.

Ten zvuk je výsledkom slabo zvarených plechov. Ja mám ročník 2004 hatchback a nerobí mi to.