Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pro tuning auta je treba zvolit solidni zaklad aneb Skoda Fabia 1.0


Ferry

Recommended Posts

A tak ty blatníky a kapota a spoilery jsou otřesný. Přitom podle mně kombinace bodykitu WRC a téhle barvy by nemusela vypadat blbě.

btw - já jsem s Fábkou 1.2 HTP spokojen. Na zvuk jsem si zvykl, živá taky je, se 106 je to nesrovnatelně lepší auto. A navíc - je firemní:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám 45 tis, dostal jsem jí když měla 15tis, už jsem byl na pár garančkách a v poho. Jediné co mi odešlo je ložisko v zadním kole a to bylo vyměněno v záruce. Já jsem spokojen. A už čekám na novou, na 14tkách elektronech, s koženýma věcma, klimou atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Kámoš má taky firemní 1.2 HTP kombi, 2003, po jedné GO motoru, najeto 150tis. teď už zas žere litr oleje na 1000, fouká do vody, zdechá.

Ale když vyndáš pojistku tak umře palubka, sice nevíš jak rychle jedeš ale nenačítají se km, solidní výrobek :)

Hmm, pravá německá kvalita. :D

Ikdyž s tou palubkou je to sice fór blbej, ALE... na mý 206ce sem tam čas od času jaksi na chvíli vypadne komunikace palubky se zbytkem auta a po chvíli zase naskočí... :roll:) Což mi připomíná, že bych neměl bejt línej a zkusit trochu zavaklovat s konektorem palubky, či mu vyčistit kontakty... třeba dá pokoj, potvora...:D

[upravil dne 11/10/07 Fakir]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty krááávooo tak to je úúúlet, jak se dá spizdit auto a určitě to nebylo zadarmo.

Jinak se nepřipojím k těm co Fábii haní, máme jednu doma 1,2 htp od novoty a už čtrtým rokem jezdí bez problému, já na ní nedám dopustit a manželka ta si jí také chválí - zatím.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: Fakir

Ikdyž s tou palubkou je to sice fór blbej, ALE... [upravil dne 11/10/07 Fakir]

To buhžel fór není, akorát by se to nemělo moc rozkřiknout jinak tady budou všechny fábie prodávat s 45tis. na tachu.

No potěš koště... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

No já mám 45 tis, dostal jsem jí když měla 15tis, už jsem byl na pár garančkách a v poho. Jediné co mi odešlo je ložisko v zadním kole a to bylo vyměněno v záruce. Já jsem spokojen. A už čekám na novou, na 14tkách elektronech, s koženýma věcma, klimou atd.

Po 45 tkm (coby majitel) jsem u tehdá 12-leté Křápoly, kterou jsem koupil z bazaru, měnil teprve první spodní rameno.

Jo, takovej je život - není nad záruku.

Hlavně, že jste spokojený, že ty nový auta jezdí bez problémů - obzvlášť s takhle nízkým nájezdem ... vždyť by měla, nebo ne ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...