Sign in to follow this  
Followers 0
309Tom

Palivoměr

9 posts in this topic

Zdravím. Protože se se svou 309kou teprve seznamuji, chtel jsem se zeptat kdy se mi má rozsvítit kontrolka rezervy nádrže, má to být až pod tou poslední tlustou čarou palivoměru, u které je "R"?

[upravil dne 10.10.2007 309Tom]

post-0-14109596679911_thumb.jpg

Rezerva se Ti rozsvítí až máš v nádrži nějakéjch 8 litrů paliva... Teda aspoň u benzínu...

Ok, takže konec nádrže je u čárky, kterou jsem označil červeně? Nebo to jede dál až na to co jsem označil žlutě, myslím, že by to měla být kontrolka :aut . A rezerva se mi rozsvítí u té červené??

To co jsi označil červeně je konec nádrže a to co jsi označil žlutě je kontrolka která by tě měla na ten konec nádrže upozornit a říct Ti,že v nádrži máš pár litrů na dojezd k benzince..:D:super

No v tom to asi bude: "měla by mi říct", ale neříká, další kontrolka co nesvítí :grr. Ale dík za pomoc.

[upravil dne 11.10.2007 309Tom]

[upravil dne 11.10.2007 309Tom]

Ahoj u me 309 to bylo tak, ze kontrolka se rozsvitila zhruba na te carce kterou mas oznacenou cervene.... ale ve zkutecnosti si mohl jeste jezdit a jezdit ..

Nikdy sem nezustal bez paliva ;) a jezdil sem zhruba tak 2-3 mm za tu posledni carku takze nekde mezi tvojim zlutym a cervenym vyznacenim ;))

Původně zaslal: striker

Ahoj u me 309 to bylo tak, ze kontrolka se rozsvitila zhruba na te carce kterou mas oznacenou cervene.... ale ve zkutecnosti si mohl jeste jezdit a jezdit ..

Nikdy sem nezustal bez paliva ;) a jezdil sem zhruba tak 2-3 mm za tu posledni carku takze nekde mezi tvojim zlutym a cervenym vyznacenim ;))

Presne tak potvrdzujem.

Mě došel benzín hned ten den co jsem ji koupil,ani jsem nevyjel ze dvora,ale to už svítila kontrolkatýden předtím a něco se nalítalo

Me tez se rozsviti kontrolka az kdyz mi klesne pod tu posledni carku a sla mi tez i pod nejaky ten milimetr... :papa