Leos

Upozornění- Svolávačka P307

15 posts in this topic

Kamarád mě upozornil, že Peugeot svolává všechny P307 na přehrání chyby software, týkající se ABS/ESP. Pokud máte P307 z druhé ruky, musíte se přihlásit sami u nejbliššího servisu Peugeot. Přehrání by mělo být pro všechny zdarma.

[upravil dne 10.10.2007 Leos]

Všechny ne. Mně nic nedošlo. Týkalo se to jenom nějakých konkrétních měsíců výroby.

Já mám rok 2004 a když jsem zašel do servisu a naťukali do počítače číslo karoserie mého vozu, potvrdili že tam ta svolávací akce opravdu je a objednali mě. Týká se to většiny P307 a C4. Myslím, že to je teprve od začátku tohoto týdne.

Původně zaslal: vlacir1

Já nemám ESP, jenom ABS. Týká se mě to taky, nebo nééééééé.:papa

já taky nemám esp a týkalo se mě to - nejjednodušší zavolat do servisu říct jim VIN a oni ti řeknou jesli se tě to týká nebo ne

tak jsem si to ověřoval a jedná se o tu samou svolávačku, která je již zde dvakrát řešena (viz odkazy v tomto vlákně). t.j.nejedná se o nic nového, týden starého, jak je uvedeno v úvodu.

to Trundik: Jakou svolávačku máš na mysli? Naposledy se tady diskutovala svolávačka na utěsnění bloku ABS/ESP, na který jsem byl v polovině září a o nějakém přehrávání chyby v SW pro ABS/ESP nebyla ani zmínka. Taky mi připadá nelogický, že by svolávali jednou na utěsnění a podruhé na aktualizaci SW, ale ve světě byznisu je možné všechno.:myslim

[upravil dne 13.10.2007 vlacir1]

Je to jedna a ta samá... Nevím, proč to sem pořád někdo píše a dělá v tom všem zmatek...:xvul

No nevim jestli je to ta samá, ale rozhohně nejde o žádné utěsnění, mění se tam nějaká hardwarová deska ABS/ESP a přehrává se program.

Původně zaslal: Leos

No nevim jestli je to ta samá, ale rozhohně nejde o žádné utěsnění, mění se tam nějaká hardwarová deska ABS/ESP a přehrává se program.

Tak podle infa od lidí co dělají v Peugeotu je to jedno a to samé...

ja tomu nerozumim mam 2002 rok tak tam taky musim ESP mam!! Zjistí mi to prosím nekde pošlu WIN DĚKUJI:bojim

Pre vsedkych " najlepsie je si zajst do servisu najlepsie "PEUGEOT" a tam vam presne povedia si sa vas to tyka alebo nie tu dilemu tu nikto nevyriesi papa v servise (ako aj ja)