Sign in to follow this  
Followers 0
Creams

Kolísání otáček

18 posts in this topic

Tak mám menší problém... poslední dobou si všímám, že mě kolísají otáčky při dobržďování. Když zastavím tak mě klesnou 1050-900 tak 3x a pak jsou ustálené na 970 asi . Nevíte čím by to mohlo být ?

He he to sme na tom soro stejně s tim rozdílem že mě se to stává když couvám tak při zastavení a vyřazení začnou taky kolísat:myslim

to se tu už řešilo mrtěkrát.napište si to do hledání

Nevím proč, ale je to asi jak s centrálem píšu to pod různými názvy a hledat to velké ...

Původně zaslal: Creams

Nevím proč vyhledávání, ale je to asi jak s centrálem píšu to pod různými názvy a hledat a prd mi to nachází ...

Původně zaslal: Creams

Takže nikdo neví jaká by mohla být příčina ?

krokovy motorek , tot přičina kolisani otacek , zkus ho na par km odpojit od konektoru , pokud bude zmena je to jasny ale nejdrive ho skuz jen vyčistit, ale nezkoušej ho zatlacovat ci vytlacovat ručne! jen vyndat očistit treba break cleanem a i trosku to sedlo kam zajizdi , to je to v tom koleni , a pak vyzkoušet , budeš potřebovat torx 20 .

pokud by byl hodne spatny tak nejlevnejsi je tady

kdyz tak pisni:papa

Me dela neco podobneho... KDyz to delsi cestu kalim jako prase a pak hodim neutral a nechamt o na volnobeh tak se mi otacky nejdriv asi na 10 sekund zastavej na 1100 a pak jdo na tech 900....

moze to robit aj odidena lambda sonda. volal mi jeden chlapik ci nemam lambdu. ze mu kolisu otacky a zistil ze to robi ona.

ze tam dal druhu a prestalo to. skus sa s niekym dohodnut a pozicaj ju na skusku,.

mě to dělá tak do těch 70 °C a při plným sešlápnutí plynu to nemá tah. musím dát půlku a pak asi ve 4 tisících můžu dát plnej a palivovej filtr jsem vyměnil.poradíte?

Původně zaslal: jakub106GTI

měl jsem stejnej problém a teplotní čidlo to vyřešilo..ale dělalo mi to tak na 70°C a víš.

akú farbu má to čidlo? Modrú alebo kde ho nájdem. Ďakujem :papa

u mě taky věčnej problém při vyřazení mi otáčky vletí na 500 kolísají do 1000 asi 3x a pak se ustálí 900.. Krokovej moturek mi napomohl :myslim

Tí čo máte problém s kolísaním otáčiek a máte Volnobežný ventil tak skúste spravit nasledovné:

Naštartovať auto nechat troška bežat. Stlačiť hadičku čo ide od volnobežného ventilu k vrchu filtru (vzduchového) kým nezdochne auto a potom pustiť. mne to pomohlo lebo predpokladám ten vzduch čo sa tam nahromadil pri stlačení hadice som naraz pustil a pod tlakom mi to prečistilo potrubie. Za pokus to stojí. :roker

Prípadne ak aj vám tento postup pomôže dajte vedieť.

Platí za predpokladu ked na diagnostike nezistili nič ako mne. NA diagnostike mi povedali že bohatosť zmesy.

[upravil dne 16.6.2008 tiburtius]