Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

voda v oleji


lubo1978

Recommended Posts

nazdarek.

da sa poznat mali unik vody do oleja?

menil som olej a na riske po vymene bolo asi tak pol cm pod MAX.

na displei ako je ukazovatel hladiny oleja chybal jeden stvorcek po MAX. po 5000km je na riske presne po MAX aj na displei su vsetky stvorceky. voda sa mi strace cca 3dl na 1000km ale zistil som ze sa straca na spodnej casti chladica. je tam akokeby vodny kamen.

na viecku OIL nieje ani naznak kavovej peny ani vody. nechapem ako sa mohla ta hladina navisit. preto sa pitam ci sa da poznat aj maly unik vody do oleja.

za kazdu radu vopred dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po vymene si mal pol cm pod max?kedy si to meral?ked si to nalial alebo ked motor pobezal a potom po urcitom case?po vymene sa to mera ked auto natocis a nechas chvilu pobezat a potom za studena to pozries, ked vsetok olej ztecie dole do vane.tam si mal len nejaku zradu po vymene, nieco si nedodrzal tak ako som napisal.sleduj si to castejsie ale stale pri studenom odstatom motore a uvidis co sa zmeni.vodu v oleji by si zistil.na veku by to bola taka do biela usadenina.ked si nato prisiel kde sa ti trati voda tak to neries a len sleduj obcas co sa zmeni.ked auto startuje za tepla a za studena normalne a jazdi normalne tak tam vodu nebudes mat

[upravil dne 9.10.07 jozefsv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...