Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

výměna nápravy??


Béďa

Recommended Posts

Zdravim, chtel jsem se zeptat jestli jste nekdo menil zadni napravu z bubnu na kotouce.. Kdyz vezmem v potaz ze obe napravy maj ABS.. Muj dotaz zni jestli staci pouze vymena napravy a vsechno bude pasovat(cidla, ABS)?? Nebo jestli je potreba jiny ABS a nebo cidla??.. Proste co by takova vymena musela obsahovat.. Diky za odpovedi..

[upravil dne 9/10/2007 Béďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..napravu bubny za kotuce som menil pred par dnami (v nedelu).Ibaze ja ABS nemam.Jedine co som musel prehodit zo svojej starej bol regulator,lebo naprava s ABS ho nema.Cidla na ABS som vybral a viem Ti k nim povedat len tolko,ze maju konektor a v nom dva kontakty.Podla mna tam nic nastavovat netreba.Ani v mojom pripade som sa regulatora ani nedotkol a brzdi to super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne ze to poznat. A to Ti mozem povedat,ze pred tym mi to brzdilo tiez dobre. Pred letom som totiz robil komplet brzdy,od kotucov,platniciek,bubnov,bakni,az po valceky.Napravu za kotuce som menil len preto,lebo mi bola ponuknuta za dobru cenu.Na tej mojej uz boli aj tak chytene tlmice a tak som tym ziskal nizsiu tvrdsiu napravu a dobrymi tlmicmi.Inak aj tie su kratsie lebo ta naprava je celkovo nizsia.Teraz mam moznost znizit aj predok,lenze su to pruziny z 1,8 benzinu a neviem ci to mozem dat na moj 1,9TD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mě povídej. Nějakej debil s VW GOLF II se mi napasoval do prdele. On to tam už nechal , já mám podlahu v kufru jako lavor. Kdybych nebrzdil , mám 205 tku jako prvorodičku ( v pořádku) . Nebrzdite a hlavně bacha na penzisty a jejich pouštění na přechodech. je lepší hodně troubit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

to bylo prvni co jsem dostal za radu od kamose at si hlidam prdel pac peugeotici brzdej slusne..:) jinak skoda 205ti..

Nevím, kdo měl škodu , pojišťovna zaplatila dobře a 205-tka narozdíl od toho německých krámu jezdí stále dále.

Dokonce se ani nezohnul šroub na spouštění rezervy z pod auta....

V A R O V A N Í P R O V Š E C H N Y G O L F Á K Y :

Jakmile se za mnou objeví někdo, kdo bude mít toto zprdolený auto a na hlavě mobil, v ruce kafe, nebo nedej bože mapu, zašlápnu mu to hezky uvázanejch v pásech a jdu do nové 205-tky z jeho povinnýho ručení, protože mi pan neopatrný udělá z 205-tky totálku.

Současně doporučuju golfistům nechlastat, jinak mi to bude muset zalepit ze svých, neb pojišťovna mu poté co nadýchá udělá :papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa

[upravil dne 9/10/07 kobra]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Kobra - tys přišel o auto na platformě spřízněného Citroenu Visa, byť vyrobeného nikoliv v Rumunsku, ale ve Francii ?

Tak ještě jednou, píšu snad česky. O auto přišel majitel GOLFa. Já mám 205 tku , co jezdí, příště budu mít už dostatek peněz i na auto co jezdí a neklepe jako OLCIT. Zdravím tímto Pe.Tr.a :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...