Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupě rodinného vozu do 300.000,-


Smety

Recommended Posts

Děkuju všem za rady.

Teď bych měl možnost koupit 2004(před faceliftem) a ta má 1.6 HDI 80kW, tak nevim, když mi píšete, že tyhle motory se dávaly až po faceliftu od roku 2005...

Jinak to auto vypadá i jezdí pěkně, ale ten motor se fakt na volnoběh pěkně klepe a zrovna moc tichý mi nepřijde. Při jízdě o něm člověk ani neví, ale na volnoběh vibruje hezky. Tak nevím jestli riskovat nějaké problémy a koupit nebo ne, když píšete jak je tichý a klidný na volnoběh ale tenhle ne... :nevim

Ale byl jsem včera v Pze, tak jsem se stavil v Auto Esa a dělal zájemce o 307 Break se stejným motorem a ten dělal to samé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Smety

Děkuju všem za rady.

Teď bych měl možnost koupit 2004(před faceliftem) a ta má 1.6 HDI 80kW, tak nevim, když mi píšete, že tyhle motory se dávaly až po faceliftu od roku 2005...

Jinak to auto vypadá i jezdí pěkně, ale ten motor se fakt na volnoběh pěkně klepe a zrovna moc tichý mi nepřijde. Při jízdě o něm člověk ani neví, ale na volnoběh vibruje hezky. Tak nevím jestli riskovat nějaké problémy a koupit nebo ne, když píšete jak je tichý a klidný na volnoběh ale tenhle ne... :nevim

Ale byl jsem včera v Pze, tak jsem se stavil v Auto Esa a dělal zájemce o 307 Break se stejným motorem a ten dělal to samé...

ten motor se dával i pred faceliftem - daval jsem ti sem odkaz:super jinak hodně stěstí při výberu od 01/2005 jsou ty hlavní nedostatky jako uložení tlumičů zadní nápravy a páčky pod volantem odstraněny i u nefaceliftovaných aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...