Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozbite svetlo


Petr605

Recommended Posts

Potrebuji poradit.

Stala se mi ta nemila vec, ze mi kaminek rozbil predni sklo reflektoru (udelal do neho dirku). Netusim, kde presne se to stalo a tak ani neznam vinika. Sklo jsem objednal a koupil, ale stalo 3500,-Kc a tak mi bylo doporuceno dat to pres pojistovnu. Chci se zeptat, jestli to jde udelat bez toho, abych otravoval zname a chtel po nich, aby mi delali vinika. A pokud by to neslo, jestli takovy vinik muze prijit o bonus. Vzdyt on za to nemohl, ne?

Diky predem za rady a zkusenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Radek V.: Tomu nerozumim. Bonus je, ze kdyz jezdis bez nehod, tak platis mensi pojistne a malus je, ze se pojistne naopak zvysi. Oboji je v procentech. O procenta bonusu platis min a o procenta malusu platis vic. Takze prijde o ten bonus nebo ne? A jestli jo, tak co to je za svinstvo? Nikdo nemuze za to, ze mu od kola odlitne kaminek:mad::mad::mad::mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proste a jednoduse, oboji je sleva. U HP je to bonus a u povin.ruc. je to malus.....Kdyztak si to nech vysvetlit u pojistovaku.......asi bych kecal bludy.;)

Bohuzel se resi takto i ten kaminek:mad: Ja to taky nechapu, ale je to tak. Kamosovi se to prave stalo a bylo mu neprimo receno, ze pojistovna se snazi zbavit tech, kteri ji ZDIMOU......(ti mohou jit k jine). Zajimavi jsou pro ne ti, co necerpaji........H A J Z L O V E:mad::mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...

Svinarna to je, vede to stejne jen k dalsim nepravostem, jako je uvedeni nekoho ne znameho, kdo byl v priblizne stejny cas na priblizne stejnem miste jako vinika.

A nejlepsi je, ze se proti rozbiti skel oken (ale nevim jak u reflektoru) muzes pripojistit! A pak to najednou jde a vinik neni nutne potreba...protoze si to vlastne z casti platis ty.

Dokonce lze pripojistit i bonus! Zatim jsem u toho nezkoumal detaily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...