Yves

Tloušťka torzních tyčí a převod řízení

12 posts in this topic

Zdar lidi, plz napiste mi kdo ma jakej převod řízení a tloušťku torzek a k tomu i motor a druh kastle dik.

nevim, ale tlousku torzek muzes zjistit jednoduse (vlezes pod auto a proste si to zmeris) a ten prevod, proste si zkusis kolik mas otacek volantu od dorazu k dorazu

Chci si na auto dat sportovni podvozek a je blbost davat sportovni tlumice na seriovy torzky. Trdsi tyce by melo mit SW, GTi a RC. A u rizeni me depta trasne dlouhej prevod, treba 307 ho ma asi polovicni.

Původně zaslal: Yves

Chci si na auto dat sportovni podvozek a je blbost davat sportovni tlumice na seriovy torzky. Trdsi tyce by melo mit SW, GTi a RC. A u rizeni me depta trasne dlouhej prevod, treba 307 ho ma asi polovicni.

A koukal si tady: http://public.servicebox.peugeot.com/

Něco jsem tam našel ale spíš o těch torzkách...

U většiny je průměr torzních tyčí 19 - 19,5mm a délka 1037,ale u motorů EW10J4S je průměr 20, akorát ti neřeknu co je to za motor, karoserie 3 dvířko.

Dále jsou některé nápravy vybavené ještě nějakou další tzv. zadní tyčí, která má normálně průměr od 18 do 20mm. A u zmiňovaného motoru má 22mm...

Toď vše co jsem zatím našel...;)

tak peugeot service box mi nejde, ten registracni mail mam uplne prazdnej, ale diky moc za ochotu

[upravil dne 25.10.2007 Yves]

Původně zaslal: Yves

tak peugeot service box mi nejde, ten registracni mail mam uplne prazdnej, ale diky moc za ochotu

[upravil dne 25.10.2007 Yves]

Takže nejsem sám! Mě se stalo to samý. Prázdný mail. :myslim