Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prosba na pražskou sekci - hlídání auta


zoby

Recommended Posts

Původně zaslal: voštík

kurna jaka lama? Toz ja su tu raz za uhersky rok a nečuju kde se co šukne :) Ale dík, mám to přes oudolí, tak se snad vyskytnu

Von ti to nikdo neříká, abys náhodou nepřijel vlakem a nevyhrál orienťák - znáš to. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zoby - neboj autíčko je minimálně do neděle hezky v garáži. Jak vyváděl ???? Mě stačilo vyjet a zajet do garáže. Nejdřív jsem musel vykoumat jak moc vrátit ten klíček, potom jsem si skoro vykloubil rameno při práci s volantem a k tomu ten čokoládový odér :D:D

Ale když jsem ho tak okukoval potom při skládání věcí do garáže, tak bych se za něj ani nezlobil. Na to jakej to je traktor, tak vypadá moc hezky. Doladit pár mušek a paráda.

Voštík - a co třeba téčkem ???? :mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Ale když jsem ho tak okukoval potom při skládání věcí do garáže, tak bych se za něj ani nezlobil. Na to jakej to je traktor, tak vypadá moc hezky. Doladit pár mušek a paráda.

neboj se nic, mušky vychytám přes zimu :-)

a vůni taky změním, jsem tu koupil ambipur car champion za 1 libru :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zoby - nechceš mě vzít taky jeden ??? Pokud teda nebudeš přetížen ;) Jinak kamna jsou už před barákem a nevím jestli je to u těch tvých budíků normální (co funguje a co ne), ale furt svítí kontrolka baterky.......ale jede to teda jako fest i když jsem jel cca 200 metrů :roker:roker

Voštík - a nebo nový VAT25 ;) Já zase včera vyčesal převodovku, takže si můžeme podat ruce :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Zoby - nechceš mě vzít taky jeden ??? Pokud teda nebudeš přetížen ;) Jinak kamna jsou už před barákem a nevím jestli je to u těch tvých budíků normální (co funguje a co ne), ale furt svítí kontrolka baterky.......ale jede to teda jako fest i když jsem jel cca 200 metrů :roker:roker

Voštík - a nebo nový VAT25 ;) Já zase včera vyčesal převodovku, takže si můžeme podat ruce :papa

no žes to ty tak jo, ale nic víc už neberu, jak jsem jel sem, tak jsem platil 900 kč za 3 kila nadváhy.

to že ti svítila kontrolka baterky znamená, žes měl špatně vrácenej klíček :-)

a doufám, žes to nehonil studený, nebo aspoň vím, za kým jít, až mi praskne hlava :-)

[upravil dne 22/10/07 zoby]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...