Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prosba na pražskou sekci - hlídání auta


zoby

Recommended Posts

v sobotu 13.10 letím na 2 týdny do GB. našel by se někdo ochotný z prahy, u koho bych mohl nechat auto na očích, aby nelákalo nenechavce. a jestli by mi dotyčný zjistil jak se od něj dostanu na letiště, hlidně i MHD.

prahu vůbec neznám, proto bych rád, kdyby mě dotyčný mohl vyzvednout na nějakém lehce naleznutelném místě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zoby

díky, beru v potaz. uvidím ale jestli nebude někdo na trase :-)

samozřejmě budu raději když to bude někde u rodinného domku. na sídlišti na to muže dohlížet tisíc očí ale neuhlídají :-)

Defacto sídliště ti mohu taky nabídnout.

Jsem kousek od Kolínský (pokud nepojedeš do Prahy po D1).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Rebikově nabídce se bude špatně konkurovat........proto ani nenabízím parkování u nás :roll

a kde bydlíš? však garáží máte několik ne?

bych aspoň omrk tu 309

jinak přijedu po D1.

reším to tak proto, že mám předtím ještě nějaké vyřizování po praze, tak nechci dovozce nějak zdržovat a lidi co by přicházeli v úvahu nemají čas

[upravil dne 9/10/07 zoby]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zoby - bydlím v Kobylisích což je blíže než Rebik, ale stále je to druhý konec Prahy než Ruzyně. A garáže máme tři, ale v každé je auto - takže by kamna museli stát pod barákem před garáží. Zase je pravda, že u nás se autům nikdy nic nestalo, ale zahrada je zahrada :myslim:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Zoby - bydlím v Kobylisích což je blíže než Rebik, ale stále je to druhý konec Prahy než Ruzyně. A garáže máme tři, ale v každé je auto - takže by kamna museli stát pod barákem před garáží. Zase je pravda, že u nás se autům nikdy nic nestalo, ale zahrada je zahrada :myslim:papa

Ale přijede po D1, takže pak z Kobylis ho navést na metro na Ruzyni je snad snažší než aby hledal někoho bydlícího kousek od Ruzyně...

A projede mín nafty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Dundee

Sím, sím, já už mám skoro prázdnou zahradu:D:D:D A dovoz do Prahee na krtka neni problém;)

joooo? a co žena na to?

tak a máš to!!!

1:1 na ženy :D:D:D

jelikož je ještě v nemocnici, tak o týhle nabídce neví, navíc docela pochybuju, že by se zobymu chtělo jet až sem. Byla to jen nabídka, kdyby si náhodou nevybral:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Sím, sím, já už mám skoro prázdnou zahradu:D:D:D A dovoz do Prahee na krtka neni problém;)

ty uz nemas co rozebirat??? tak to se domluvima na tu moji rachotinu, ale tam bych potrebova rozborku, mereni prepajeni a sborku:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Dundee

Sím, sím, já už mám skoro prázdnou zahradu:D:D:D A dovoz do Prahee na krtka neni problém;)

ty uz nemas co rozebirat??? tak to se domluvima na tu moji rachotinu, ale tam bych potrebova rozborku, mereni prepajeni a sborku:D:D:D

Fáčko nebo 406?

Jinak se ti zoby omlouvám za ty :xvuly:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...