Sign in to follow this  
Followers 0
zoby

prosba na pražskou sekci - hlídání auta

44 posts in this topic

v sobotu 13.10 letím na 2 týdny do GB. našel by se někdo ochotný z prahy, u koho bych mohl nechat auto na očích, aby nelákalo nenechavce. a jestli by mi dotyčný zjistil jak se od něj dostanu na letiště, hlidně i MHD.

prahu vůbec neznám, proto bych rád, kdyby mě dotyčný mohl vyzvednout na nějakém lehce naleznutelném místě :-)

U mě na Zahradě a metrem na Zličín a linkou 100 na letiště? Praha Vinoř na výjezdu z Prahy na MB.

Ale třeba bude někdo ze západu....

díky, beru v potaz. uvidím ale jestli nebude někdo na trase :-)

samozřejmě budu raději když to bude někde u rodinného domku. na sídlišti na to muže dohlížet tisíc očí ale neuhlídají :-)

Rád bych pomohl, ale protože bydlím na Letné a jsem věčně někde mimo, tak se na to necejtím.

:xvul Škoda, že to není poblíž Týna nad Vltavou. Mohl sis to dát ke mě do garáže;)

Původně zaslal: zoby

díky, beru v potaz. uvidím ale jestli nebude někdo na trase :-)

samozřejmě budu raději když to bude někde u rodinného domku. na sídlišti na to muže dohlížet tisíc očí ale neuhlídají :-)

Defacto sídliště ti mohu taky nabídnout.

Jsem kousek od Kolínský (pokud nepojedeš do Prahy po D1).

Rebikově nabídce se bude špatně konkurovat........proto ani nenabízím parkování u nás :roll

Původně zaslal: Bohouš

Rebikově nabídce se bude špatně konkurovat........proto ani nenabízím parkování u nás :roll

a kde bydlíš? však garáží máte několik ne?

bych aspoň omrk tu 309

jinak přijedu po D1.

reším to tak proto, že mám předtím ještě nějaké vyřizování po praze, tak nechci dovozce nějak zdržovat a lidi co by přicházeli v úvahu nemají čas

[upravil dne 9/10/07 zoby]

Zoby - bydlím v Kobylisích což je blíže než Rebik, ale stále je to druhý konec Prahy než Ruzyně. A garáže máme tři, ale v každé je auto - takže by kamna museli stát pod barákem před garáží. Zase je pravda, že u nás se autům nikdy nic nestalo, ale zahrada je zahrada :myslim:papa

Původně zaslal: Bohouš

Zoby - bydlím v Kobylisích což je blíže než Rebik, ale stále je to druhý konec Prahy než Ruzyně. A garáže máme tři, ale v každé je auto - takže by kamna museli stát pod barákem před garáží. Zase je pravda, že u nás se autům nikdy nic nestalo, ale zahrada je zahrada :myslim:papa

Ale přijede po D1, takže pak z Kobylis ho navést na metro na Ruzyni je snad snažší než aby hledal někoho bydlícího kousek od Ruzyně...

A projede mín nafty...

Sím, sím, já už mám skoro prázdnou zahradu:D:D:D A dovoz do Prahee na krtka neni problém;)

Původně zaslal: Dundee

Sím, sím, já už mám skoro prázdnou zahradu:D:D:D A dovoz do Prahee na krtka neni problém;)

joooo? a co žena na to?

tak a máš to!!!

1:1 na ženy :D:D:D

Původně zaslal: Pe.Tr

joooo? a co žena na to?

tak a máš to!!!

1:1 na ženy :D:D:D

jelikož je ještě v nemocnici, tak o týhle nabídce neví, navíc docela pochybuju, že by se zobymu chtělo jet až sem. Byla to jen nabídka, kdyby si náhodou nevybral:D:D:D

Původně zaslal: aka

no, kdyz uz to tema jde mimo, tak tam Zoby pozdravuj :)

vyřídím

ty uz nemas co rozebirat??? tak to se domluvima na tu moji rachotinu, ale tam bych potrebova rozborku, mereni prepajeni a sborku:D:D:D

Původně zaslal: buml

ty uz nemas co rozebirat??? tak to se domluvima na tu moji rachotinu, ale tam bych potrebova rozborku, mereni prepajeni a sborku:D:D:D

Fáčko nebo 406?

Jinak se ti zoby omlouvám za ty :xvuly:mad: