Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zalomeni sroub


Mahel

Recommended Posts

Původně zaslal: Mahel

Ako najlepsie vibrat zalomeny sroub (priemer 6mm).:myslim:myslim:myslim

No nejlíp ho odvrtat a znovu proříznout závit, záleží v čem to je. Taky se dá navrtat dirka a pouřít speciální vytahovák zalomených šroubů, ale to jde u takovyhleho pruměru jen pokud ten šroub není zarezlej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mahel

Je to jeden sroub co drzi plrchovi krit asi o vifukove potrubie vedla vicka kde sa dolieva olej taky strieborny kriz P 306 chcem tam dat ten sroub lebo ten plech rezonuje.:(

Myslíš kryt na svodech? tak to bude problem, tam to bývá zarostlý, no poklepat opatrně udělat důlek a tak 4,5mm vrtakem odvrtat, potom závitníkem udělat závit. Je duležitý dát pozor aby jsi trefil přesně střed šroubu a aby jsi neprovrtal svody;)

[upravil dne 8/10/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Já to dělám tak, že vyvrtám vrtákem přesně doprostřed dírku, do ní pak namlátím torx a pak vytočím.

Ale jak je to chycený rzí tak je to v háji, pojistnej šroub na kotouči se mě nepodařilo vyndat.

no taky řešení, ale u tak malyho pruměru to nejde protože ten torx nebo vytahovák prostě urveš pokud je to zarezlý

[upravil dne 8/10/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fusion: přesně tak, dělam to hodně podobně :-) když je vyžvejkanej nebo když je strženej tak dirku a natluču do něj opatrně kladivem torx nebo klasickej křížovej bit. zjistil jsem, že na tohle se hodí takový ty fakt levný a měkký (vožvejkaný :-) kousky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...