Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Další minisraz v Praze v Peugeot restauraci.


John

Další minisraz v Praze v Peugeot restauraci.  

  1. 1. Další minisraz v Praze v Peugeot restauraci.


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Jak už Pe.Tr založil tento tread...

Kde se řešil minulý sraz na Korábě... vkládam hlasování ohledně příštího místa jestli jste pro aby se konal v Peugeot restauraci na Zahradním městě.... :super :super

Prosím aby kdo má zájem odhlasoval a pro pořádek i napsal do diskuze ANO NE. zda má nebo nemá zájem.

Děkuji. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Je mi to jedno", protože jsem jezdil na Džbán, což mám de facto na druhý konec Prahy a taky jsem se nezbláznil (snad), takže se podvolím většině :D:super

EDIT: Sice by mi Karel byl asi umístěním milejší, ale na druhou stranu "Peugeot restaurant" je zvučnější :D:D:D

[upravil dne 8/10/2007 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Hmm, z Budějovic je to blíž kam ?

Z Budějc to máš vcelku jednoduché -

1) pokud pojedeš přes Tábor, pak přijedeš po D1, mineš Chodov a na první následující odbočce sjedeš a budeš se držet směr Hradec Králové = po cca 500 m najedeš na Jižní spojku. Projedeš takovou nepříjemnou táhlou pravou zatáčku a za druhou pumpou (SHELL) sjedeš vpravo (směr Zahradní město) a odbočíš doprava. Následně vyjedeš na kopeček, na horizontu odbočíš vlevo do Jabloňové ulice, která se cca uprostřed své délky razantně zužuje a projíždí mezi vilkami. Jakmile se znovu rozšíří odbočíš vlevo a v jedné ze souběžných ulic najdeš onu pežotí hospůdku.

2) pokud pojedeš přes Písek pak přejedeš přes Barrandovský most, pokračuješ směr Hradec Králové a když projedeš druhou táhlou pravou zatáčku a pumpu Shell, tak budeš pokračovat podle bodu 1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: vix

Hmm, z Budějovic je to blíž kam ?

Z Budějc to máš vcelku jednoduché -

1) pokud pojedeš přes Tábor, pak přijedeš po D1, mineš Chodov a na první následující odbočce sjedeš a budeš se držet směr Hradec Králové = po cca 500 m najedeš na Jižní spojku. Projedeš takovou nepříjemnou táhlou pravou zatáčku a za druhou pumpou (SHELL) sjedeš vpravo (směr Zahradní město) a odbočíš doprava. Následně vyjedeš na kopeček, na horizontu odbočíš vlevo do Jabloňové ulice, která se cca uprostřed své délky razantně zužuje a projíždí mezi vilkami. Jakmile se znovu rozšíří odbočíš vlevo a v jedné ze souběžných ulic najdeš onu pežotí hospůdku.

2) pokud pojedeš přes Písek pak přejedeš přes Barrandovský most, pokračuješ směr Hradec Králové a když projedeš druhou táhlou pravou zatáčku a pumpu Shell, tak budeš pokračovat podle bodu 1

Díky Méďo, na Zahradňák trefím skoro popaměti, mám tam kamarádku - já jen, jak se tady "místní" hádají, kam je to po Praze blíž - jako by bylo jedno, jestli ujedou 25 nebo 35 km :)

I když, takových 35 km je jako z Pardubic do Hradce Králové. A, že to je flák cesty ;)

Mě je to šumák (jestli najedu 150 nebo 160 nebo dokonce 170 km), já v poslední době spíš bojuju s časem a technickým stavem auta. Ono to sice spolu tak trochu souvisí, ale ten čas neskutečně "vyhrává".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...