Sign in to follow this  
Followers 0
John

Další minisraz v Praze v Peugeot restauraci.

Další minisraz v Praze v Peugeot restauraci.  

1. 1. Další minisraz v Praze v Peugeot restauraci.

Please sign in or register to vote in this poll.

26 posts in this topic

Jak už Pe.Tr založil tento tread...

Kde se řešil minulý sraz na Korábě... vkládam hlasování ohledně příštího místa jestli jste pro aby se konal v Peugeot restauraci na Zahradním městě.... :super :super

Prosím aby kdo má zájem odhlasoval a pro pořádek i napsal do diskuze ANO NE. zda má nebo nemá zájem.

Děkuji. :aut

"Je mi to jedno", protože jsem jezdil na Džbán, což mám de facto na druhý konec Prahy a taky jsem se nezbláznil (snad), takže se podvolím většině :D:super

EDIT: Sice by mi Karel byl asi umístěním milejší, ale na druhou stranu "Peugeot restaurant" je zvučnější :D:D:D

[upravil dne 8/10/2007 Dundee]

Tak zahradní město mám pro změnu o kus blíž jak Koráb, takže jsem pro :)

Jsem pro Zahraďák

Jsem jednoznačně pro zahraďák, zkusit se má vše:D

btw: A hlavně to mám co by kamenem dohodil:D:D:D

Původně zaslal: vix

Hmm, z Budějovic je to blíž kam ?

Z Budějc to máš vcelku jednoduché -

1) pokud pojedeš přes Tábor, pak přijedeš po D1, mineš Chodov a na první následující odbočce sjedeš a budeš se držet směr Hradec Králové = po cca 500 m najedeš na Jižní spojku. Projedeš takovou nepříjemnou táhlou pravou zatáčku a za druhou pumpou (SHELL) sjedeš vpravo (směr Zahradní město) a odbočíš doprava. Následně vyjedeš na kopeček, na horizontu odbočíš vlevo do Jabloňové ulice, která se cca uprostřed své délky razantně zužuje a projíždí mezi vilkami. Jakmile se znovu rozšíří odbočíš vlevo a v jedné ze souběžných ulic najdeš onu pežotí hospůdku.

2) pokud pojedeš přes Písek pak přejedeš přes Barrandovský most, pokračuješ směr Hradec Králové a když projedeš druhou táhlou pravou zatáčku a pumpu Shell, tak budeš pokračovat podle bodu 1

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: vix

Hmm, z Budějovic je to blíž kam ?

Z Budějc to máš vcelku jednoduché -

1) pokud pojedeš přes Tábor, pak přijedeš po D1, mineš Chodov a na první následující odbočce sjedeš a budeš se držet směr Hradec Králové = po cca 500 m najedeš na Jižní spojku. Projedeš takovou nepříjemnou táhlou pravou zatáčku a za druhou pumpou (SHELL) sjedeš vpravo (směr Zahradní město) a odbočíš doprava. Následně vyjedeš na kopeček, na horizontu odbočíš vlevo do Jabloňové ulice, která se cca uprostřed své délky razantně zužuje a projíždí mezi vilkami. Jakmile se znovu rozšíří odbočíš vlevo a v jedné ze souběžných ulic najdeš onu pežotí hospůdku.

2) pokud pojedeš přes Písek pak přejedeš přes Barrandovský most, pokračuješ směr Hradec Králové a když projedeš druhou táhlou pravou zatáčku a pumpu Shell, tak budeš pokračovat podle bodu 1

Díky Méďo, na Zahradňák trefím skoro popaměti, mám tam kamarádku - já jen, jak se tady "místní" hádají, kam je to po Praze blíž - jako by bylo jedno, jestli ujedou 25 nebo 35 km :)

I když, takových 35 km je jako z Pardubic do Hradce Králové. A, že to je flák cesty ;)

Mě je to šumák (jestli najedu 150 nebo 160 nebo dokonce 170 km), já v poslední době spíš bojuju s časem a technickým stavem auta. Ono to sice spolu tak trochu souvisí, ale ten čas neskutečně "vyhrává".

z hrace do pardubek je to 27 km ani ne, vyskouseno :)

Původně zaslal: Berkoff

z hrace do pardubek je to 27 km ani ne, vyskouseno :)

Jo, ale flák cesty je to jen, když se to jde pěšky. :)

"Je mi to jedno" Koráb byl pro mě poměrně blízko, ale kde se v Pze slezeme a pokecáme mi je úplně fuk;)

Každopádně zatím nemůžu potvrdit na 100% účast, páááč nevím co 1.11. bude:aut

Je mě to šumák, ale jsem zvědavý jak tam zaparkujeme. Vždycky když jsem tam byl na jídle, tak okolí zrovna místem k parkování neoplývá :myslim:myslim

Hlasoval jsem pro, ale účast budu muset ještě potvrdit.

nak si nedokazu predstaviť jak budem kolem 6 vecer krouzit po zahradaku a lovit volnej flek:-( vsichni dobre vime jak jsou parkoviste na prazskych sidlistich dimenzovana

Jsem na to jako Dundee, na Džbán jsem taky jezdil přes celou Prahu a nevadilo mě to takže jsem taky "PRO" Peugeot restauraci na zahraďáku. Akorát s tím parkováním je to tam trochu těsný až se tam nahrne tolik aut.

Tohle není v sídlišti, ale mezi vilkami a parkuje se v pohodě v uličkách.