Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přepínač dálkových světel


Oliver Riedel

Recommended Posts

no opravit to nejde aspon mě to nešlo rozdělal jsem to a celý se to rosipalo tak že sem koupil novej 1100.- dáloví se dají zapnout tím že vipneš potkávačky dáš dálkoví pořád je držíš a zapneš potkávací a ty dálky tam zustanou a svítí pořád a přepneš to ta že vipneš potkávací a hned zase zapneš je to taková prasárna a je to dos nešikovný ale pokud jedeš někde dlouho sám že nemusíš moc přepínat tak se to jako nouzovka dá no:nevim jinak u nás(Olomouc)se starší přepínač snad nedá ani sehnat todle je boles těchto aut nemají totiš dálkoví světla přes relé ale rovnou jde vše přes přepínač noví modely už to prej snad mají přes relé:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Supersonic

Přesně tak, rovnou vyměnit kus za kus, třeba zkus vrakáče a nejen peugeoty, jdou tam třeba i z citroenu, já konkrétně mám z xantie a drží. Jinak se ti na 99% prostě ulomil kontakt a jak píší ostatní, jak to rozděláš, tak je konec a můžeš to vyhodit:D:super

Vymenit to jo, ale ten kontakt se neulomil, ale spis prohorel, kdyz to nejde pres rele ale na primo pres packu. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A myslíte,že se dá sehnat na můj model ten kus i v Kelly?Minulý týden sem tam sháněl brzdový válec a musel sem komplet předělávat hadice-já měl se dvěma vývody a dělá se už jen se čtyřma.

Kařdopádně tam radši skočím,jinak sem zkoušel to,co radil ZZIP a fakt to funguje:D

Jen bych to nechtěl zkoušet i během jízdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Supersonic

Přesně tak, rovnou vyměnit kus za kus, třeba zkus vrakáče a nejen peugeoty, jdou tam třeba i z citroenu, já konkrétně mám z xantie a drží. Jinak se ti na 99% prostě ulomil kontakt a jak píší ostatní, jak to rozděláš, tak je konec a můžeš to vyhodit:D:super

Vymenit to jo, ale ten kontakt se neulomil, ale spis prohorel, kdyz to nejde pres rele ale na primo pres packu. :papa

I to se stává, já mluvím konkrétně o tom, co se stalo mě dvakrát po sobě, poprvé mě to nedalo a vrtal se dovnitř, asi tak jak to chce každý zkoušet, byl ulomený a po druhé jsem s ním jenom zachrastil po vymontování a bylo to jasné. Ale máš pravdu v tom, že mu dost pomohlo napětí:D:D

[upravil dne 9.10.07 Supersonic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sektor

Měl jsem podobný problém - pořídil jsem novou páčku z vrakáče (jako nová, tam není co zkazit) za 700Kč a pohoda jazz :-) New stoji kolem 1400 pokud se nepletu, čílené ceny ...

no tak u nás(olomouc)se to na vrakáči sehnat nedá prostě když nějakej maj hned je pryč a za novej jsem dal 1100,- tak že oproti 700,- to není zas o tolik moc:o

[upravil dne 17.10.2007 zzip]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...