Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Panoramatická strecha - el.slnečná clona


Solim1

Recommended Posts

Ahojte borci.

Nedoviera mi elektrická slnečná clona u P307SW a neviem si s tým poradiť. Nastavenie podľa manuálu už som robil. Nepomohlo! Vždy sa mi zastaví tak 1cm pred dorazom. Myslíte, že je nutné demontovať tapacírunk a pozrieť na to? V servise Peugeotu mi to moc nedoporúčali.

Vopred vďaka za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povedali, že je to tam nejako moc zložité, nejaké lamely sa môžu posunúť a už to nepôjde zložiť. Teda, mysleli asi o mne. Zrejme to chceli robiť oni v servise! Preto som sa obrátil na toto fórum, či stým niekto nemá skúsenosť. Možno, že to nie je také zložité ako strašia.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Podle toho jak je ta střecha nízká, to bude asi nimračka...

To víš že to chtěli dělat v servise! Třeba je to nějaká ptákovina, ale to oni ti nepoví, protože jestli je to nějaká blbost, oni ti ji v servisu opravěj,ale napíšou si práci třeba 5 hodin, i když to budou dělat 20 minut...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Podle toho jak je ta střecha nízká, to bude asi nimračka...

To víš že to chtěli dělat v servise! Třeba je to nějaká ptákovina, ale to oni ti nepoví, protože jestli je to nějaká blbost, oni ti ji v servisu opravěj,ale napíšou si práci třeba 5 hodin, i když to budou dělat 20 minut...

já měl problém s tím, že střecha nefungovala vůbec. V servise sundali tapecírunk, a zacvakli kabeláž od elektriky kam patřila. Práce tak na deset minut. Takže myslím, že je spíš servis línej to sundavat, protože to asi problém nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...