Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

33. Priglsraz


Recommended Posts

Teď se teda rýpnu :mad: : stejně tak se mi zdá divné, že někdo napíše, že mu to asi nevyjde a nedojede a někdo na to napíše: "škoda, tak třeba příště a apod". Pozoruji to docela dlouho a už mě to docela rozesmívá, ale nic proti, asi to někoho baví :cool: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: janča205

Tak sraz byl opět skvělej a docela jsme se i nasmály.:D:D

Ranní vstávání nic moc,ale stálo to za to!

Jo to sme se nasmály to sice Ano,ale Kobra ti dával pěkně zabrat.Ale seš dobrá že si to ustála,chvilama mi tě bylo líto,když si mu musela odpovidat:potlesk

Jinak ranní vstávání sem nedal:bojim:-DAle aspon sem se vyspal,;-) A srazík byl Super poznal sem nový lidičky. těším se na další mini srazík tak zatim čaukiss

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

fuj, uz jsem taky v praci... :nevim

:papa jj, sraz byl veselej. Vyber hospod uz se nam sice krati a do tehle nas taky uz asi nikdy nepusti, ale hlavne, ze je veselo:D

Ale třeba nás tam pustí,sme jím tam udělali tržbu,tak myslím že se těšijou na přiště..:-D:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sraz super!!! Dlouho jsem se tak nenasmál,a to jsme se ůčastnily pasivně předváděčky.Strašně to uteklo.Doma ve 23:00.Vstávání bez problémů.Doufám,že brzy vložíte foto,abych se zasmál podruhé.Těším se na další sraz,alespon v tomto hojném počtu,neli větším! mějte se!:papa

[upravil dne 19/10/07 Leška]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem to ráno teda dal,ale měl jsem trošku problémy....byl jsem trošku chycenej :roker Jančo máš fakt pěkný nechty. My jsme cestou trošku vyváděly v autě.Ještě že Speede nepil...ha ha ha ....Kobra dělal u telekomu takže musí pořád něco vykládat....jinej prostě nebude.....jste všichni super ....na Peugeoty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo srazík byl byl super jako vždy... Jen ten pinkl mě začíná lézt krkem tím jak se na nás hojí... Guláš byl na ceduli za 75 a účtoval mi ho za 80 a to nechci vědět o kolik mě okradnul na polívce a pití.. Měl štěstí,že jsem spíchal dom jinak bych se tam s ním asi hádal... Takže pro příště si z jídelního lístku zjistím co kolik stojí a budu si to počítat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...