Sign in to follow this  
Followers 0
Trundik

33. Priglsraz

78 posts in this topic

Tak vážení, blíží se třetí čtvrtek v měsíci (konkrétně nastane dne 18. 10. 2007), tak si dovoluji upozornit na konání Priglsrazu. Tentokráte se bude jednat o klasický pohodový nesportovní sraz na parkovišti u přístaviště Brněnské přehrady. Oficielní zahájení je v 17:30. Přesun do nedaleké restaurace dle počasí a nálady (nebude to restaurace Přístav, ale restaurace vedle vjezdu k hotelu Santon).

Předběžně hlásím účast, máme školení...tak dorazím později...

Těším se...:papa

ahoj lidicky. uz se tesim na srazek, budu se snazit prijet co nejdrive

lidičky docela dlouho mě to vycházelo ale ted to přišlo 18 mám noční, ale zkusím si to s někým prohodi ještě uvidím.:(:(

Kiwi-Dodovic sestava se tesi. Jinak mista na sednuti budou rezervovana huvitr lokalu vzadu na stupinku.Jidlo bude na bazi individualni domluvy s obsluhou. Doporucen mi byl spiz,jako mistni specialita. A uz ted se muzete tesit na 34.sraz. To bude naaaaaaaaarez. :D

Původně zaslal: .mycTD

tak to ja si teda rovnou pockam na ten 34. :P

No to ne.Proto jsem to nepsal.Hezky na Priglu.Pristi tyden.Jinak ti pisu "Acko".:D

Taxem se chystal, že vás tam taky jednou konečně přepadnu se svým bourákem (nebouraným), protože jsem 18.-19.10. v Brně, ale teď jsem se kouknul do programu a bohužel, konference je až do pozdních nočních hodin (recepce spojená se seznámením s novými trendy ve vinařství :D), takže smolíček.:nevim

Původně zaslal: janča205

tak aspoň napověz!:mrk

Je to něco milýho,hezkýho,příjemnýho..

když my nemůžeme ani naznačovat ....

Ahojte,zatím to vypadá,že bych mohl tentokrát dojet a kupodivu i na začátek:mrkDoufám,že se mi to nezdá nebo mi diář nekecá:P Snad mi to vyjde.A copak se bude dít ten 34.sraz?:oJá su děsně zvědavej.Mějte se:papa