Sign in to follow this  
Followers 0
ekino

preprogramovanie kluca

9 posts in this topic

zdravim

Da sa preprogramovat kluc?

Mam klasicky dvojtalcitkovy kluc od mojej 307ky a zohnal som si novy vyskakovaci ale uz trojtlacitkovy kluc a chcel by som ho preprogramovat aby mi fungoval na moje auto.

Ma s tym niekdo skusenost? poradte pls ! ! !

Nechci kvákat nesmysly, ale pokud jde o čip v klíči, tak ten si sám nenaprogramuješ. Co se dálkového odemykání týče, tak by mělo fungovalo vložit klíč do zapalování, otočit s ním a několik sekund (10?) držet stsknuté tlačítko pro odemykání.

A ten trojtlačítkový klíč... k čemu je to třetí tlačítko?

Treti tlacitko je otevirani kufru, rekl bych. Bude to stejny klic jako k 607. Rad bych taky vymenil ten neskladaci za skladaci :-)

ano tretie tlacitko je od kufra a ten kluc som si objednal u jedneho pana z Cadce, tu je nanho mail: veyron704@go4sound.sk

No já mám klíč vyskakovací se dvěma tlačítky. Tak dej vědět, zda jsi to rozchodil. Hlavně ten kufr mě zajímá.

ten kufr by se musel udelat pres odskok!a to by urcite nemel byt problem?!

No nevím, já jsem se ptal u nás v JH v Some-Peugeot a řekli mi, že vyskakovací klíč má jinej čip a že to použít u starýho modelu nejde. Někde už tu o tom byla diskuze.

Bylo to tady :

[upravil dne 8/10/07 Bohumil]

Původně zaslal: Ticcino

Nechci kvákat nesmysly, ale pokud jde o čip v klíči, tak ten si sám nenaprogramuješ. Co se dálkového odemykání týče, tak by mělo fungovalo vložit klíč do zapalování, otočit s ním a několik sekund (10?) držet stsknuté tlačítko pro odemykání.

A ten trojtlačítkový klíč... k čemu je to třetí tlačítko?

thx za radu, co sa tyka dialkoveho odemikani fungovalo to tak ako si popisal a ja som uz ten kluc odpisoval. ;)