Sign in to follow this  
Followers 0
brko

Mlati prevodovka na neutral

12 posts in this topic

Slysel sem to uz u moc peugeotu a citroenu,cim to je a jde to nejak spravit?u nekterych to je min a u nekterych hodne,po seslapnuti spojky ok,co to je?

viděl bych to na nějaký blbě stočený lanko nebo spojkový ložisko nebo je špatně vystředěná spojka !

no to nevim,vsiml sem si toho ze to delaji skoro vsechny peugeoty a citroeny,myslim tim NAFTAKY,napr me 205 to delalo moc,106ka to dela min ale je to dost hlucne a u 306 je to slabe nepatrne takze pujde o neco jineho

je to volná předlohová hřídel v převodovce.v amaterských podmínkách prakticky neopravitelné.dělají to úplne všechny auta ,které už mají něco nalítané....

na funkci(rostlináře) to nemá vliv,prostě to neřeš a nebo sežeň jinou převodovku,co má najeto o pár set tisíc míň :myslim

Původně zaslal: brko

hustci olej nepomuze?

Tyhle převodovky jsou na olej dost citlivý,jak tam naleješ jinej olej,než má být,tak rovnou začni pomalu shánět náhradní převodovku.

na olej v převodovce každý sere...a teď už je opravdu pozdě.Když dáš hutší olej,tak už nezařadíš.

Prostě to neřeš,pokud je jinak převodovka v pořádku,tak ji nech klidně chrochtat,ona to ještě pár desítek tisíc km vydrží.

Původně zaslal: olda

Původně zaslal: brko

hustci olej nepomuze?

Tyhle převodovky jsou na olej dost citlivý,jak tam naleješ jinej olej,než má být,tak rovnou začni pomalu shánět náhradní převodovku.

peugeoty maji mit nejaky extra?

Jo, nemá cenu se tím znepokojovat , mě moje 205 řechtá tak , že spolu s klepáním ji Pe.Tr. označil za Olcita a ona stále jede dál. Dnes bylo ráno +3 °C, stodvacitkáři si své Schaude už roztláčeli z kopce..... Těm to neřechtalo vůbec :(

Původně zaslal: kobra

Jo, nemá cenu se tím znepokojovat , mě moje 205 řechtá tak , že spolu s klepáním ji Pe.Tr. označil za Olcita a ona stále jede dál. Dnes bylo ráno +3 °C, stodvacitkáři si své Schaude už roztláčeli z kopce..... Těm to neřechtalo vůbec :(

koukám že jsem se Ti vryl na dosmrti do paměti:D:D:D