Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak Vám vyhovuje Koráb?


Pe.Tr

Recommended Posts

Tak už jsme párkrát byly na Korábu , tak bysme ho mohli zhodnotit . Hodnotily jsme ho po první návštěvě, která byla během sezony,teď kdy na Koráb jezdíme mimo sezonu se situace o dost změnila .Aspoň je to můj názor . Budu rád když sem taky pisnete své poznatky.

Mě osobně vadí:

-nemůžu si objednat jiné jídlo (neni sezona=neni tam kuchař ,v podstatě je to otevřene jen pro nás a k dispozici mame servírku která obstarává pitivo a kešuje)

-omezená nabídka nápojů

-co mě překvapilosnad nejvíce , bylo zjištění že za 1hodinu co tam jsme si účtují 250,-!!! Proboha proč ? už tak z nás mají kšeft , jinak by tam bylo mrtvo, zhasnuto a zamknuto.

(posledně jsme tam byly 3hodky)

Já natrefil naprima hospůdku , která jede celý rok stejně, nabídka jídel a pitiva je dostatečná a za normalni ceny . před ní je větší parkoviště , je tam i venkovní posezení , v připadě zájmu i bowling .Je to blízko k dalnici ,to pro připad testovani nějakých předváděček.

měli by sme vždy vyhrazen salonek , ZDARMA, podminkou je jen že si dame nějake jidlo což si vždy davame.Kýty dělají taky:D.

Jinak listopadový a prosincový první čtvrtek mají zatím volný.

http://www.restaurace-karel.cz/index.php?page=4

čekám tedy názory , připomínky dotazy a tak .

BTW: jen se zdržte připomínek, že to mam kousek od domu jo:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ehm a to bylo v puvodnim navrhu, ze se bude uctovat vlezny ci prdelny, nebo jak tomu poplatku rikat??

nejak si nepamatuju, ze bych nekdy neco takoveho v hospode platil.... cekal bych, ze to maji rozpocitane v cene jidla a napoju, venkoncem i ta kyta vychazi ponekud draz, nez kdysi na dzbane.... ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

ehm a to bylo v puvodnim navrhu, ze se bude uctovat vlezny ci prdelny, nebo jak tomu poplatku rikat??

nejak si nepamatuju, ze bych nekdy neco takoveho v hospode platil.... cekal bych, ze to maji rozpocitane v cene jidla a napoju, venkoncem i ta kyta vychazi ponekud draz, nez kdysi na dzbane.... ?

k ceně kýty neumim odpovědět , nevim jaký byl rozdíl mezi Džbanem a Korábem , to bude nejlíp vědět John, ad prdelné , to jsme slyšely s Rebikem a Johnem ve čtvrtek prvně.:myslim ani nevim kolik si nakonec servirka naučtovala hodin a jak to bylo s placenim , vím že se vybíralo na kýtu ale z čeho se platil ten nájem nevím . Jestli Rebik?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem pro to, zkusit Karla.:super

Slečna na Korábu mi přišla ve čtvrtek víc než omrzelá tím, že musí obsluhovat partu lidí a ten poplatek mi popravdě vyrazil dech:o. To by se dalo přirovnat k poplatku v nějakym hypermarketu za to, že u nich budeš nakupovat.:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Za zkoušku určitě stojí :super Uvidíme, jestli se usadíme jinde. Je to trošku venku z Prahee, ale snad bych se tam vždy s někým dostal, popř. nějakej ten autobus

[upravil dne 7/10/07 Vertex]

defacto tam jezdi i tramvaj na vozovnu Kobylisy apak by se pro někoho dojelo . mě osobně to problem neděla,pro někoho dojet na vozovnu popř na busovou točnu do Čimic .

jinak s te točny v čimicich to je pěšky blíž jak od tramvaje na Džbán.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh, to mám ještě vo dalších deset kiláků dál než na Koráb :aut

Nicméně iniciativě se meze nekladou, co mi brání v tom, najít tady někde blízko rozumnou hospůdku, domluvit to tam a pak to tady propagovat, že? Krom lenosti vlastně vůbec nic...

Takže Petrovi opravdu nemůžu vyčítat že si umístění srazu posouvá blíže k posteli :D

Ne, vážně, místo mi nědelá problém, pár kiláků sem, pár kiláků tam, to už se ztratí. Vypadá to velmi slušně, jsem za vyzkoušení. Co se korábu týče, nějaký zásadní námitky proti němu nemám. Dvě kilča není částka která by mě položila na záda, ale je pravda, že by za ty prachy člověk čekal víc. Kejta není špatná, ale živit se na srazech jen tímhle a ničím jiným, uznávám že by mě to nejspíš taky brzo lezlo krkem. Myslím že poslední Koráb vcelku jasně demonstroval, že se nikdy neví kolik lidí dorazí dokuď není po srazu, takže objednávka společnýho dlabance může bejt někdy kontraproduktivní a nemožnost obejdnání čehokoliv jinýho myslím dává na stranu Korábu veliký mínus.

No zkrátka - za měsíc klidně u Karla, když bude společný jídlo rád s ním pomůžu, ale nezlobil bych se ani za individuálku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Heh, to mám ještě vo dalších deset kiláků dál než na Koráb :aut

Nicméně iniciativě se meze nekladou, co mi brání v tom, najít tady někde blízko rozumnou hospůdku, domluvit to tam a pak to tady propagovat, že? Krom lenosti vlastně vůbec nic...

Takže Petrovi opravdu nemůžu vyčítat že si umístění srazu posouvá blíže k posteli :D

Ne, vážně, místo mi nědelá problém, pár kiláků sem, pár kiláků tam, to už se ztratí. Vypadá to velmi slušně, jsem za vyzkoušení. Co se korábu týče, nějaký zásadní námitky proti němu nemám. Dvě kilča není částka která by mě položila na záda, ale je pravda, že by za ty prachy člověk čekal víc. Kejta není špatná, ale živit se na srazech jen tímhle a ničím jiným, uznávám že by mě to nejspíš taky brzo lezlo krkem. Myslím že poslední Koráb vcelku jasně demonstroval, že se nikdy neví kolik lidí dorazí dokuď není po srazu, takže objednávka společnýho dlabance může bejt někdy kontraproduktivní a nemožnost obejdnání čehokoliv jinýho myslím dává na stranu Korábu veliký mínus.

No zkrátka - za měsíc klidně u Karla, když bude společný jídlo rád s ním pomůžu, ale nezlobil bych se ani za individuálku ;)

no přesně tak , ja klido dam 2kila za taliř kyty ale chci si pak dat i něco jineho , pak se nesmi ostatni lidi divit že ja apár dalších hladových stejně rostlych jedinců je u kýty častěji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se mě týče, jsem též pro vyzkoušení Karla - to vlezný se mi opravdu velice, ale velice nelíbí (myslím, že nikde si perzonál na nás nestěžoval, že bychom neměli útratu v rozumných mezích - takže takové praktiky jako je "vlezný" je potřeba utnout už v počátku - kór když se o tom svolavatel John dozvěděl per huba v den srazu).

V sezoně Koráb není špatná volba, ale tohle - tohle fakt ne!

Jinak děkuji Pe.Trovi za založení tohoto vlákna, vzhledem k tomu, že jsem téměř celý večer proseděl v předváděčce, tak jsem o "vlezném" nic netušil.

[upravil dne 7/10/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem proti jakékoliv hospodě, která není na kvalitní MHD, spousta lidí nejezdí vždy autama nezapomente....

Vlezný jsem platil já, taky mě překvapilo, ale vzpomnel jsem si, že je to tam obvyklé a nemělo cenu tam z toho dělat konflikt, i když komunikace selhala.

Co mě, ale štve, že to setkání je napolo zpackané, díky lidem, co nejsou schopni se nahlásit, ale u stolu se neošidí.

Porovnávat cenu se Džbánem, dost dobře nejde - jiný druh masa i velikost a navíc jsme měli vždy narozeninovou cenu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se priklanim k nazoru ze dostupnost MHD max tak 5 min pesky je dulezite kriteriium pro volbu.

Ted nevim jestli jsme to uz nediskutovali, ale co zkusit Peugeot-club restaurant na Zahradnim meste? ODKAZ nevim teda jak s tim parkovanim, ale na vanocnim srazu pred cca tremi lety myslim zadny velky problem nebyl

[upravil dne 8/10/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Restauraci u Karla znám, ale mám to dál než Koráb ;)

Jinak krmě je tam poživatelná a cena ucházející, ale nějakej pátek jsem tam nebyl, takže za toto ruku do ohně nedám.

Místo na parkování je tam dostatečné, což bude potřeba protože MHD už na takovéhle okraje Prahy moc nemyslí. Jezdí tam dva autobusy 202 a 162. Z těchto dvou přichází víceméně v potaz ta 162, která jede od metra v Kobylisích a to vždy 2x do hodiny v X.27 a X.57.

Jinak pro Rebika je zase ta 202 - jede do Vinoře ;):mrk

Já osobně s dopravou problém mít nebudu, ale já to mám kousek od baráku a vím kudy kam :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...