Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

volnoběžné otáčky


mygale

Recommended Posts

Zdravím,tak jsem přišel ještě na další závadu...měl jsem špatnou podtlakouvou regulaci.Tak jsem sehnal jiný rozdělovač s dobrým potlakem a vyměnil jsem to.Volnoběžný otáčky pořád kolísají,ale auto už tolik při ubrání plynu neškube...čidlo jsem ještě neproměřil,protože v servisu mi řekli že kdybych měl vadný teplotní čidlo tak při přidání plynu to chcípne,že na ty volnoběžný otáčky to nemá vliv...ještě mě napdl modul na rozdělovači,ale to tím asi také nebude..tak si nevím rady....jestli něco vymyslíte tak dejte vědět...díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teplotní čidlo na motoru už mám vyměněný.Volnoběžný otáčky pořád kolísají.Auto už zase škube,netáhne tolik a ještě má vysoký otáčky na volnoběh,který strašně pomalu klesají...nevím jestli jsem to rozhodil tou výměnou rozdělovače(špatný předstih).Poraďte prosím.Předem díky za odpověd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem podobný problém...myslel jsem že to je potenciometrem ale nebylo..ani ho tam nemám..nevím čím to je...ale tam mám takový elektromagnetický kolík, ktery se při otočení klíčkem vysune a zase zasune...ten kolik je z prave strany karburatoru a drzi na 2 torxech..je tam poměrně hodně špatný přístup. Co mě překvapilo, že když jsem to vymontoval, bylo to celé černé....a mastné...vyčistil jsem to ....mezitím jsem vyměníl papírové těsnění pod karbcem a jel to projet. Světe div se auto jede jako nove...otáčky nekolísají, táhne a aní nesmrdí špatně spáleným benzínem. Já bych doporučil rozebrat karburator...vyčistit a překotrolovat těsnění..veškeré ty stahovací pásky atd...případně potřít locctaitem(nebo jak se to jmenuje) a složit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu....to jak to tam zmiňuješ to je krokový motůrek.Zkoušel jsem dát jinej.Nepomohlo to a ten karburátor se vstřikem jsem dal taky celý jiný...Dneska jsem byl za jedním chlápkem aby mi s tím poradil a říkal že to může dělat počítač...Tak jsem ho zkusil vyměnit.Auto chvíli nechtělo naskočit ale po chvíli se mi to povedlo.motor běželk pěkně,otáčky nekolísaly a ani nebyli vysoký.Po chvíli se to ale začalo zhoršovat.otáčky kolísají,nejsou ale vysoké...mám ale takový dojem že po týdnu ježdění se to ještě zhorší.Příjde mi jako kdyby něco hlásilo počítači nějaký chyby a právě proto než se to vše do nového počítače načetlo tak to bylo v celku dobré...jestli víte co by to mohlo zapříčinit tak dejte vědět,už si opravdu nevím rady....:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...