Sign in to follow this  
Followers 0
Miki

povinna inspiracia pre pežo?ákov

23 posts in this topic

no ale kdo mohl vymyslet tuhle prasarnu???!!! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

prase.jpg

To musel bejt korunovanej vul

Možná bych radši ani netipoval, co to bylo původně za lva, ale tohle je hrůza :mad::mad::mad:

051.jpg

[Editován dne 29/10/03 Sirael]

ten kraj haupny je naprosto suprová tunning práce.To jak navazuje an linii světolometů :o:o:cool::cool::cool::cool:

tyvee ale řekněte mi kua kde seženu takový spoilery na 205 a utrhám jim tam ruce ;)

hodne veci dela ecosse,ale jak jsem videl, tak je to pouzito jen jako zaklad a zbytek je asi laminat...

2voštík: prosimtě kde by se dal sehnat ten spoiler co na máš na pěžoutovi??

Nevíte o nějakej dobrejch stránkách kde bych našel pěkný ale opravdu pěkný plasty a ne přední mřížku (spíše to co tam je v originále ale bez znaku za 2200 ) :D

spíš něco jako je na těch stránkách :cool:

Premyslim ze zakoupim sadu carzone na cabriolet. Co si o tom myslite?

KaizerSosak: to nebylo na tebe..... Ten spoiler asi jen tak nekde neuvidis.... ALe vim, kdo ho vyrobil.... Destiny (clen clubu) asi ve Photoshopu :), ale jako hruba predstava jak by to melo vypadat az se mi bude chtit patlat s laminatem.....

A s tou maskou ti poradim jednoduse: udelej si ji radsi sam. Napr ramecky s tahokovem vyjdou asi na 4000.... mozna se sezenou i levneji, ale fakt nevim....dejme tomu 3 tacy.. .a to si myslim, ze je na takovou kravinu dost... za 3 tisice ujedes asi 1500km nebo si koupis 2 letni papuce.... takze tady bych nevahal a sel radeji do tech gum, nez do nejake debilni masky..... Ja treba jezdim uz rok bez ni a vubec mi to nevadi... Masku nasazuju jen na srazy a to je jeste vetsinou v rozpracovanem stadiu... Delam ji uz asi 10 mesicu :D