Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405 mi16


atsor

Recommended Posts

Původně zaslal: atsor

kecka-víš,ja bych chtěl si pořídit nějaké auti tak na víkendy a přemýšlím nad p.205 gti,309 gti nebo 405 mi16 tak nevím.kdyby mě tak mohl poradit?

Tak to opravdu napiš Bohoušovi (má zkušenosti se všema jmenovanýma), ale odpoví ti až v pondělí;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já odpovím hned...ty auta fakt moc udržby(na to že jsou na ni docela dost naročný) moc neměli a většina lidí si ani neuvědomují že na zadní nápravě je použito hydropneumatické pérovani s RCA koulí(ktera se po case mují dofukovat-viz www.bxclub.cz),to je jedna věc,další velky problém je z převodovým ustrojím,respektive kardanovou hřídelí a jejím středovym uložením..Dalsí problém je u zadní nápravy s elektronikou(regulace stálé výsky podvozku-viz tvz potencionmetr a s elektrickým čepadlem)dále pak s problémy s rozdělovací rozvodovkou(špatná vyskozní spojka,unik oleje,atd)prostě je tam mnohem více součástí kde může nastat závada,a opravy jsou pak velmi drahé a shnánění nahradních dílu neni taky žadny med:aut

Ale zase když se dá perfektně dohromady(neci strašit ale počítej tak min 40tis peněz navíc)tak je to spolehlivy a hlavně skvěly vozítko!!!I love 405 Mi 16 x4 :P:mrk:aut:D

Neci tady rozepisovat co přesně co stojí ale nejsou to stovky ale většinou jen tisíce...:(

[upravil dne 6/10/2007 Pája Rybišár]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sektor

Na co 4x4 .... pokud to nechceš na sjezd z lysé hory, nebo nevíš co s penězma (opravy apod), tak na to nemysli ;-)

No jestli se mu 405tka líby a chtěl by jí na delší dobu a je ochoten do auta např za 35 tisic dat dalších 30tis peněž,,tak proč ne?!!:aut:aut:D

Je to ale fakt hezky svezení když všechno šlape jak má!!:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

atsor - pokud chceš opravdu jen víkendové autíčko na blbnutí a nemáš 2 metry, kup si 205 GTI........

Jinak co se Mi16x4 týče, je to opravdu moc pěkné svezení, ale spotřeba je trochu někde jinde (s tím autem se nedá jezdit pod 10 litrů). Navíc quatro není žádný sprintér, i když jakmile to rozhoupeš, tak se to dokáže rozvášnit. Jinak co se pohonu 4x4 týče, pokud tomu dáš co to potřebuje, tak je to naprosto bezproblémové a hydraulika s vyrovnáváním světlé výšky na zadku je super. Pokud nenatrefíš na nějaký opravdu udržovaný kousek (třeba jako jsem nedávno prodal já ;) ) tak si připrav mnohem více než nějakých 30 tisíc - to ti stačí tak na základní servis po koupi. Já to auto měl rok a nasypal jsem do toho mnohem mnohem více a stále to auto mělo určité mouchy.

Jednoduše řečeno - 205 GTI je jakž takž živá do 180, nejlepší je 1,2 rychlost - motokára na okresky

405 Mi16x4 jede přes 200, ale nejlepší 3 - 5 rychlost (1 je hrozně krátká, 2 tudíž dlouhá a trvá než se to auto rozhoupe) - auto na pohodlnější i svižnější svezení

309 GTI16 jede tak nějak furt až do 230, ale není tak charismatická jako 205 GTI. Spráskáš tím obě výše uvedené jako malý kluky.

405 T16 to už je kapitola sama pro sebe

Kdyby jsi měl nějaké konkrétní dotazy k výše uvedeným vozítkům, tak se ptej, protože rozepisovat se obecně o těch autech by bylo tak trochu na dlouho ;):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom tak pro představu, koukni na auto Esa, tam mají bílou, má tyhle parametry:aut

Motor: 2.0 benzín 110 kW

Karoserie: sedan, bílá

Stav tachometru: 139 500 km

Počet míst: 5

Cena : 75 000 Kč

Měsíční splátka již od: 657 Kč

Rok výroby: 1996

Lokalita: Praha - osobní vozy

Výbava: KLIMATIZACE, EL. VÝBAVA, posilovač řízení, centrální zamykání, 4 x repro, klimatizace MECH., immobilizér, elektrická okna, elektrická zrcátka, 1 x airbag, ostřik světel, tónovaná skla, stavitelná sedadla

:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Wassermaus

No ale vypadá pěkně... :mrk Moje kára má taky na zadku nálepku z Esa, takže si jím asi taky prošla...

A co byste říkali na 205 Cabrio... ?

Tahle vypadá skvěle...

Která:aut:myslim??? Nic proti cabriu, ale to je spíš sezóní auto a navíc, teď mluvím o Praze, nějak mu neprospívá, když stojí venku, rádi se jim potom prořezávají střechy:grr!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...