Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pronajem rampy/zvedaku na chvili v Praze


pefry

Recommended Posts

:xvu

ahoj vsem, omlouvam se za myl off topic, ale nikde jsem to nenasel. Kamaradi kdyz byli v Nemecku, tak rikali, ze tam neni problem si za par "korun" pronajmout treba na hodinu autodilnu se zvedakem a neco si opravit. Nevite, jestli je neco podobneho mozne v Praze nebo nekde v okoli Prahy?

diky moc

petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Domnívám se, že to nebude v Praze problém, ale nečekej, že to bude za pár korun.

V okolí Prahy to bude asi levnější.

Já to nevyhledávám, moje opravy nejsou hodinové...

Hodinové dílny? To zní dobře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi za existence SVAZARMu to byla vcelku běžná praxe (tzv. svépomocné dílny) ale dneska, když se takové vybavení dílny počítá ve statisících neznám nikoho, kdo by tohle umožňoval někomu jinému než velmi, velmi dobrému kamarádovi. Takže realizaci Tvého přání vidím z praktického pohledu velice skepticky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za odpoved.

Jen mi poradte, jak si ma clovek nekde na aute neco udelat, kdyz bydli v Praglu, kde se na ulici fakt nic delat neda (ukradnou Vam sroubovak z ruky...) a k rodicum na barak je to pres pul republiky... tak snad jedine do servisu:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pefry

diky za odpoved.

Jen mi poradte, jak si ma clovek nekde na aute neco udelat, kdyz bydli v Praglu, kde se na ulici fakt nic delat neda (ukradnou Vam sroubovak z ruky...) a k rodicum na barak je to pres pul republiky... tak snad jedine do servisu:(

Zkus nějaké okolí Prahy, nějaké okrajové části, tam se s nějakým servisem snad domluvíš...

Ale jak říkám, nečekej že to bude za pár korun.

Na ulici - proč ne, najdi si nějakou slepou uličku...

Alek: S tím klidem je trochu problém. Minule měla nějaká bába nějaký kecy, no co, příště si vezmu walkmana...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...