Sign in to follow this  
Followers 0
chuck11

Je to někdo z clubu?

26 posts in this topic

Akurát se mi nelíbí ten nasávač na kapotě a tu kapotu by chtělo zavařit tak aby pasovala se světlama:roll

Ten násavač je hnus ale jinak moc hezký kousek.......

Tady na foru byla fotka s touhle upravou, jen to bylo v modrym, tenkrát majitel uvažoval o takové upravě laku a tak to skoušel nastinit v počitači a ptal se na názor jak se to líbí. Ted už bohužel nevim kdo to byl.

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tady na foru byla fotka s touhle upravou, jen to bylo v modrym, tenkrát majitel uvažoval o takové upravě laku a tak to skoušel nastinit v počitači a ptal se na názor jak se to líbí. Ted už bohužel nevim kdo to byl.

Radku ten čert(smajlík) je super.....kde ty na to chodíš.......:D:D:D:super:super

Hurvajz: no premyslel o tom Fusion, ale on mel hlavu lva na zadnim blatniku a ne na dverich a jak spravne rikas v modrem provedeni.. jin pochybuju ze on by ji takhle zridill..:roll

Původně zaslal: Béďa

Hurvajz: no premyslel o tom Fusion, ale on mel hlavu lva na zadnim blatniku a ne na dverich a jak spravne rikas v modrem provedeni.. jin pochybuju ze on by ji takhle zridill..:roll

Aha tak to bude asi ono, jenže Fusion vyměnil 306 za Kaďáka:mrk tak to jeho asi opravdu nebude:D

z boku se mi ta kombinace cernozlute fakt libi :) ale ten predek.....:bojim:bojim

Me se to krome toho nasavace a chybejici mrizky libi. Sice osobne bych udela cerno zlute pul napul a na to zlute bych dal cernou lvi hlavu, ale i takhle je to pekne. 100x lepsi nez kdejaky otuzeny golf.

Původně zaslal: chuck11

Akurát se mi nelíbí ten nasávač na kapotě a tu kapotu by chtělo zavařit tak aby pasovala se světlama:roll

Na světlech jsou mračítka, ne? A třeba to někam navazovalo. Třeba na mřížku, která tam jaxi není...

Původně zaslal: Ticcino

Původně zaslal: chuck11

Na světlech jsou mračítka, ne? A třeba to někam navazovalo. Třeba na mřížku, která tam jaxi není...

Spíš to vypadá že je to starej model a světla z novýho, nebo se pletu?

Nevím, tak dalece se v tom nevyznám. Ale přijde mi divné, že by se ten člověk s tím vším tunováním tolik babral a přitom neměl dolícovanou kapotu se světly.

Kapota je starej model, světla nový. Proto chybí i ta mřížka a lišty pod světlama. To jak to vypadá nebo nevypadá komentovat nebudu :papa

Původně zaslal: Ticcino

Nevím, tak dalece se v tom nevyznám. Ale přijde mi divné, že by se ten člověk s tím vším tunováním tolik babral a přitom neměl dolícovanou kapotu se světly.

Třeba bude kapotu měnit, a nebo tam něco dobastlí s tou mřížkou až ji tam bude dávat, něco jako ten nasávač:D:D Mě ten nasávač přijde jao kus květináče :D:D:D:D

[upravil dne 5/10/07 Radek Hurvajz]