Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kudy vystříkat dutiny na P306?


AhMeD_AMD

Recommended Posts

Ahoj, ikdyž vím že 306ka je v pozinku a reziví minimálně rád bych jí vystříknul dutiny (je dovoz z Německa a některé plechy jsou přestříknuté tak nevím jestli byla výrazněji bouraná).

Nevíte kde sehnat popis míst kde udělat díry a co všechno vystříknout? A případně čím se ty otvory po vystříkání "špuntují"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V každym případě vrtej dirky do prahů ,asi tak do prostřed mezi sloupky,jak předních dveří ,tak zadních dveří, kousek pod těsnicí gumu.Další dirku dej do středního sloupku z venkovní strany a kousek dolejc pod ůroveň dveřních oken nad západku zámku aby se hadička dostala jak směrem nahoru tak dolu k prahu.Další dirku dej do zadního sloupku asi tak nad úroveň prohybu podběhu,zase aby se hadička dostala nahoru a dolu k prahu.Dolu to pude hůř ,protože je tam dvojitej plech tak to tam necpi na tvrdo,ale dej tam o něco víc toho stříkance (pokud máš vybrační trisku,tak se ten olejíček dostane všude).Já se na to chystám taky ale eště sem si nenašel čas ,do zimy to snad stihnu.Mám taky pozink kastli,ale pro svýho miláčka ,co bych pro něj neudělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

V každym případě vrtej dirky do prahů ,asi tak do prostřed mezi sloupky,jak předních dveří ,tak zadních dveří, kousek pod těsnicí gumu.Další dirku dej do středního sloupku z venkovní strany a kousek dolejc pod ůroveň dveřních oken nad západku zámku aby se hadička dostala jak směrem nahoru tak dolu k prahu.Další dirku dej do zadního sloupku asi tak nad úroveň prohybu podběhu,zase aby se hadička dostala nahoru a dolu k prahu.Dolu to pude hůř ,protože je tam dvojitej plech tak to tam necpi na tvrdo,ale dej tam o něco víc toho stříkance (pokud máš vybrační trisku,tak se ten olejíček dostane všude).Já se na to chystám taky ale eště sem si nenašel čas ,do zimy to snad stihnu.Mám taky pozink kastli,ale pro svýho miláčka ,co bych pro něj neudělal.

A eště sem zapoměl na to hlavní.Nejdřív si dojdi koupit ty špunty do mototechny ,dělaj je original a dělaj víc rozměrů,podle nich si vyvrtáš přesný dirky,pak tam ty špunty držej dobře.Do předdních sloupků dirky nedělej,tam to vystříkáš ,když odšroubuješ z pantu jeden šroubek.To je zatim asi všechno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Proč dráždit kastli provrtáváním když není nic viditelně korodujícího?

U favorita to chápu, ten se rozpadá po rukama.

Skoro 17 let stará 605 nerezne ani na místech, kde na plechu už není lak tak absolutně nechápu smysl takovýho projektu.

Když chce dirky tak ať je má ,já eště nejsem rozhodnutej,taky je mi líto dělat dirky do zdravýho.Jenom sem mu dal tip,jak na to.:potlesk:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny pečovatele o svá auta, také jsem letos stříkal dutiny u své 306 měl jsem vyndané koberce, a skoro všude jsem se dostal i v práhach byli díry ,pod kobercem u sedadel, jediný co doporučim vystříkat jsou dveře-(mám zkušenosti s mojí 17 let starou 309 kde to nejvíc rezne). ve dveřích 306 se mi začal dělat ten prokletej rez ,vystříkal jsem také dutiny pod motorem,a nad rezervou.Zadní část vozu (jak je rezerva) jsem stříkl i barvou na spodky, tam to nejvíce rezne, mam 2000 a už byl nejvyšší čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukněte taky na sloupek vlevo vzadu, tam kde většinou nebejvá úplné nadkolí. Rezne tam uchyceni zadního pasu. Potom bejvá dost často shnilý lem, co drží gumu nad dveřmi u střechy (raději tam nekoukejte, jinak se někteří zhrozíte). Pozor na nosníky u rezervy a v oblasti zadní nápravy, tam doporučuji odrezit a znovu napatlat nějakým sajrajtem na spodky. Co se týká práhů a ostatních dutin třeba dveří atd. tak ty sem ještě zrezlý neviděl ani na 306/94, leda na 309 nebo 205. Hlavně zbytečně nevrtat !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...