Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podsviceni hodin


f3Rd@

Recommended Posts

Cau. Kdo uspesne vymenil folie pod displejem hodin a palub. PC? Ja tam dal modrou folii, ale ta nedostatecne rozptyluje svetlo a prosvitaji zarovky. Tak jestli mate osvedceny zpusob jak na to nebo jakou folii pouzit, budu rad, kdyz mi poradite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měnil jsem ty barevný fólie. U hodin se to docela povedlo, ale u displeje je úplně jiná fólie a žárovičky jsou jinak postavený tak zatím jedu pokus omyl. Taky zvažuju diody. Časem zkusím fota. Prosvítání žárovek jsem vyrušil slabým bílým papírem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

Já myslím že by mohlo stačit použít folie co se dávají do PAR světel (reflektorů) třeba na diskotékách.. ty jsou dostatečně rozptylující a výbojky tam nejsou vidět :papa

Taky jsem zkusil. A na tak krátkou vzdálenost jakou má ta žárovička to nefunguje. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja obrousil tu oranzovou origo folii a dal jsem tam jeste dve vrstvy modre a vysledek? Docela dobry. Barva je takova azurove modra, moc prijemna, jeste jsem si rikal, ze bych zkusil tam misto zarovicek dat modry LED, ale asi se na to vite co... Zkusim sem dat foto, ale asi az zitra. Jinak kdo uz nema tu origo folii, tak se da pouzit folie z takovych tech plastovych slozek, takove matne tvrde, neohebne, nevim jak se to jmenuje, my to ve skole pouzivali na to, ze to das na sranku v ucebnici, doplnis cviceni, tu folii sundas a ucebnici mas cistou. Da se po tom psat tuzkou, vetsinou jsou to vde A4 svareny dohromady. No jestli nekdo pochopil co myslim a vite jak se to jmenuje, tak to pls napiste. :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

ja obrousil tu oranzovou origo folii a dal jsem tam jeste dve vrstvy modre a vysledek? Docela dobry. Barva je takova azurove modra, moc prijemna, jeste jsem si rikal, ze bych zkusil tam misto zarovicek dat modry LED, ale asi se na to vite co... Zkusim sem dat foto, ale asi az zitra. Jinak kdo uz nema tu origo folii, tak se da pouzit folie z takovych tech plastovych slozek, takove matne tvrde, neohebne, nevim jak se to jmenuje, my to ve skole pouzivali na to, ze to das na sranku v ucebnici, doplnis cviceni, tu folii sundas a ucebnici mas cistou. Da se po tom psat tuzkou, vetsinou jsou to vde A4 svareny dohromady. No jestli nekdo pochopil co myslim a vite jak se to jmenuje, tak to pls napiste. :mad:

tu školní folii jsem tak zkoušel výsledek není moc slavný ta originál je hold asi jiná (odstín, hustota)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Kongu, jake jsi tam daval diody? Vim ze jsi to resil v sekci 206, ale at to kazdej nemusi hledat, tak to muzes pisnout jeste sem... ;)

Na co zbytečně zakládat další threat když vše již bylo řečeno v jiném ? Pak tu vzniká zbytečnej galimatiáš ve dvouch stejných tématech :myslim

f3Rd@: a konkrétně tebe už jsem na to téma odkazoval přes SZ zřejmě zbytečně !

[upravil dne 8.10.2007 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...