Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mapa do navigace P206, MUX, ale neni to RT3


ajsik

Recommended Posts

Jestli to je stejný typ, který byl také ve 406 combi (r.2003) umístěný vzadu na boku kufru, tak na to nic nového neseženeš - neexistuje. Mám jej demontovaný doma, originál mapu Belgie a to je vše. Jediné, co jsem z něj použil, tak přívodní konektor s kablíkem k GPS přijímači. Používám originál anténu na čelním skle a přes spojovací demontovaný kablík je připojený GPS přijímač s bluetooth (trvale namontovaný a připojený přes spínací elektroniku. Vlastní navigaci mám na PDA .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám doma na krabici, je to opravdu SIEMENS, takže stejné s 406. Nevím, jestli má vůbec smysl toto uvádět do provozu. Mapy jsou, ale měl jsem je několikrát slíbené tady na netu a buď se nepovedlo přepálit nebo se už nikdo neozval. Až tak jsem je potom nesháněl, stačí se tady propátrat a je několik vláken, která se tímto tématem zabývají. A mapy, které jsou staré několik let? Jezdil jsem tohle léto s PDA a posledními mapami IGO a stejně je poměrně dost změn oproti skutečnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Siemens VDO má Navteq - bohužel, Peugeot se poučil a u další verze (stará barevná 607) použil VDO Dayton - Teleatlas.

Pak opět udělal chybu a pro další navigace RT3-RT4 (206, 307,407, 607,807) použil Magnetti Marelli - Navteq.

Tou chybou-nechybou je pohled uživatele východní evropy, Navteq má míň chyb a víc udájů v datech (POI, limit speed atd).

P.S. Tento měsíc koupila Navteq Nokie, tak uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...