Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spodní kryt motru 306


Rudouš

Recommended Posts

nene u me zadna zmena nenastala!mam stalych 90-95 stupnu at je leto nebo zima!

jeste me napadlo ze se mezi kastli a ten plech dat nejaka guma,pac to silene pak vybruje.ty otvory na vyfuk a vanu nejsou nutne,pokud by si nekdo pohral s tim,ze by plech prohnul,chybi tam velice malo!

[upravil dne 5/11/07 oni]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

pardon že vytahuju staré téma. ale dnes jsem pořídil kryt pod motor plastovej z AK. ještě musím vyříznout díru na výfuk mam 1,6tku.jen mi není zcela jasné jak by se měl správně přidělat vzadu na nápravnici.není tam žádná díra na šroub a v nápravnici snad taky nic takového na přidělání není.zbytek je jasnej vpředu 3šrouby, levý podběh jeden a pravý dva.ale vzadu jak by to mělo být:myslim. zítra hodím fot jak to vyzerá. jak to máte vy co to máte koupený?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: piloun

Původně zaslal: Rudík

ALoha panove a damy, mne by zajimalo jestli nekdo nekdy vydel spodní kryt motoru na 306? Motor asi nehraje roli :myslim Z nejakeho gti-čka ... Nebo jestli nekdo neco takoveho nevyrabel sam. Díky za vase posřehy:aut

Origo se nedávali, ale můžeš si ho tam dokoupit (viz Béďa)

ale davaly. jen si musis koupit spravnou vybavu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty tam mam taky. ale včera jsem byl v peugeotu. tak mi v systému ukázali co tam je origi. a v zadu žádný šrouby nejsou jen se to prý zavlíkne na nápravnici za tu zvednutou část. origo kryt ale má na konci výřezi aby to šlo zavlíknout tak jsem je udělal taky v sobotu namontuju.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: Capy

ty tam mam taky. ale včera jsem byl v peugeotu. tak mi v systému ukázali co tam je origi. a v zadu žádný šrouby nejsou jen se to prý zavlíkne na nápravnici za tu zvednutou část. origo kryt ale má na konci výřezi aby to šlo zavlíknout tak jsem je udělal taky v sobotu namontuju.:super

Caves, nemas nahodou foto toho krytu po tom co si ho namontoval? Mam kupeny kryt, len ho musim este namontovat.

Potrebujem inspiraciu.:myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 6 měsíců později...
Původně zaslal: Béďa

spodni kryt na 306ku koupis v AK za nejakych 1100Kc;)

Beda za tych 1100Kc to je original pre Gti6? je to aj so skrutkami alebo nejakymi plastovymi prichymi? ak ano tak si ho asi objednam, nemam rad tu spinu a remenom to tiez nerobi dobbre, plus male aerodynamicke zlepsenie:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: piloun

Původně zaslal: Rudík

ALoha panove a damy, mne by zajimalo jestli nekdo nekdy vydel spodní kryt motoru na 306? Motor asi nehraje roli :myslim Z nejakeho gti-čka ... Nebo jestli nekdo neco takoveho nevyrabel sam. Díky za vase posřehy:aut

Origo se nedávali, ale můžeš si ho tam dokoupit (viz Béďa)

ale davaly. jen si musis koupit spravnou vybavu :)

tak tak, koupil jsem ho uz s krytem, verze XS, zeme puvodu nemecko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Joe1

Mne sa pôvodný praskol v mieste výfukového zvodu takže som to riešil plechom z AL,len som ho už nedával až pod celý motor,je strihnutý tesne za olejovou vaňou.

/piplačka zhruba na 4 hodiny/

jak mas vyriznutou diru s tim ohnutym plechem nemelo by to byt ohnute smerem k motoru ?? ja ho mam origo z plastu a je to vyndavaci, nedavno mi to pri sundavani vypadlo a bylo mi receno ze to patri nahoru z duvodu proudeni vzduchu pod autem(asi neco jako nasavani)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pug

Původně zaslal: Béďa

spodni kryt na 306ku koupis v AK za nejakych 1100Kc;)

Beda za tych 1100Kc to je original pre Gti6? je to aj so skrutkami alebo nejakymi plastovymi prichymi? ak ano tak si ho asi objednam, nemam rad tu spinu a remenom to tiez nerobi dobbre, plus male aerodynamicke zlepsenie:-)

tenhle kryt jsem dodelaval na byvalou 306ku, u GTi-6 jsem ho mel uz pri koupi.. ale melo by to byt univerzal, srouby ani prichytky v cene nebyly, pouze ten plast jako je foto na prvni strane..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zabit

Původně zaslal: Joe1

Mne sa pôvodný praskol v mieste výfukového zvodu takže som to riešil plechom z AL,len som ho už nedával až pod celý motor,je strihnutý tesne za olejovou vaňou.

/piplačka zhruba na 4 hodiny/

jak mas vyriznutou diru s tim ohnutym plechem nemelo by to byt ohnute smerem k motoru ?? ja ho mam origo z plastu a je to vyndavaci, nedavno mi to pri sundavani vypadlo a bylo mi receno ze to patri nahoru z duvodu proudeni vzduchu pod autem(asi neco jako nasavani)

Je vyrábaný podľa orig. plastového krytu ,ktorý sa mi praskol

a tam bol výrez smerom od motora,mám ho na aute už pol roka a nie je žiadny problém s prehrievaním motora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: agresssor

Původně zaslal: Béďa

spodni kryt na 306ku koupis v AK za nejakych 1100Kc;)

Tomas ten kryt pekne proklinal kdyz delal neco pod autem:D:D:D:bacha:bacha

to je mozny pokud neumi sundat par sroubku..:)

rekni mu at prijede na Vanocni, moc rad bych zase svoji cernou videl.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...