Rudouš

Spodní kryt motru 306

122 posts in this topic

ALoha panove a damy, mne by zajimalo jestli nekdo nekdy vydel spodní kryt motoru na 306? Motor asi nehraje roli :myslim Z nejakeho gti-čka ... Nebo jestli nekdo neco takoveho nevyrabel sam. Díky za vase posřehy:aut

Původně zaslal: Rudík

ALoha panove a damy, mne by zajimalo jestli nekdo nekdy vydel spodní kryt motoru na 306? Motor asi nehraje roli :myslim Z nejakeho gti-čka ... Nebo jestli nekdo neco takoveho nevyrabel sam. Díky za vase posřehy:aut

Origo se nedávali, ale můžeš si ho tam dokoupit (viz Béďa)

ja si ho delal sam,je to prace tak na 3 hodky i s montazi,pokud ses zrucnej i min!ale material musis sehnat stejne,ted co vyjde lepe!

Původně zaslal: oni

ja si ho delal sam,je to prace tak na 3 hodky i s montazi,pokud ses zrucnej i min!ale material musis sehnat stejne,ted co vyjde lepe!

Z čeho jsi to dělal? Nevíc se mi líbí hliník nebo nerez, ale to by asi jen tak nedrželo:D Plast se snad ani nevyplatí (časově) tvarovat.

mam to s pozinku,tloustku nevim!podle me nerez a hlinik je zbytecnej,pac to stejne neni videt!

Hlavně nerez neni levnej a je těžkej:) Měl jsi nějakou šablonu nebo si to bral od oka?

To by mě taky vcelku zajímalo nemáš foto ? Protože teď před zimou toto řeším

mohu foto udelat o vejkendu a nejak to sem dodat,ale nevim jestli to bude pekne videt!nejak to zkusim!jinak proste velkej plech a nejake to merenia stale prikladani a zase mereni!urcite to delat ve dvou!jediny problem byl s otresama (kov na kov),ale to sem vyresil tvrdou gumou a vse je v poho!mam to udelane az za napravu,takze od spoda k motoru zadna skulinka a co se tyce teploty,zadnej rozdil.

no chlapi uvidim jak bude cas,nic neslibuju,ale pokusim se nejak priblizne vam to ukazat!

take moznost,je pravda ze tim odpada prace ve dvou,papir unese kazdy sam.....:D

no ja mel plech zadarmo od stryce a popravde vubec netusim kde a za kolik se takovej plecha da sehnat!takze urcite zacit podle papiru je velmi dobrej napad!

Bacha na motor 1.1-1.6 ma vedenej vejfuk pod motorem a pokud tam da plech nebo plast jako mam ja, tak se musi v miste pro vejfuk udelat dira, jinak to drnci, nebo se naskvari ten plast na prvni dil vejfuku. Cistota motoru po desti nebo zimni pleskanici je znat ;)

jojo lipnicqak mam pravdu,musi se udelat otvor pro koleno vyfuku,to vamtam delat nebudu,pac to musi kazdy odhadnout sam!prave sem prisel,takze do vecera dodam fotky i s nakresem,nebo spise s pokusem nakresu.....

http://oni.rajce.idnes.cz/kryt/

tak tady to je,doufam,ze to bude fungovat!jinak uchyceni mam provedeno na trech sroubech ve predu a dvou malych vzadu! uchyceni jsem nemeril,pac je mozne ze budete mit jine!pokud nejake dotazy-ptejte se.