Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 break 2.2 benzin-koupit či nekoupit


Oliver Riedel

Recommended Posts

Původně zaslal: @re

k těm kilometrům připočti minimálně 100-150.000km!!! lidé co jezdí krátké trasy si obvykle nekupují 2.2i... důležitý je ale stav... už jen z opotřebení volantu to musí mít jednou tolik... mám 96tis a mám volant jako nový...

chce to neuspěchat...

mno ja nevim, na 605 mam skoro bych rekl volant mene osoupany nez na novejsi C5, podotykam 605 ma 300tis, C5 ma 85tis ... asi takhle, zalezi na materialu, 605 ma docela tvrdy material na volantu, naproti tomu C5 je mekke jak zvykacka..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim čoveče,nevím.Cena souhlasím že je gut,ale pokud bude dobrej technickej stav (dej si raděj bacha,třeba bylo vytopený,nebo něco podobného) ,taky ještě může být problém v právním stavu auta.Může být na něm zástava,leasing,to se do techničáku nepíše,společné vlastnictví nebo taky překoplá čórka.Moc ti přeji koupit výhodně karku,ale jak jednou dáš peníze z ruky,tak je velmi těžko dostáváš zpět.Vem si nějakýho protřelýho pomocníka,co se v tom orientuje a budeš trošku klidnější.Nechci nějak strašit,ale sám jsem toho zažil celkem dost s autama (cca 140 kousků) a taky s praktikama obchodníků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK NA TOHLE AUTO POZOR!!! TO AUTO UZ JE V INZERATU NA TIPCARS MOZNA DOBREJ PULROK !!

Mozna to uz pul roku bude, co jsem koukal na 406ky s motorem 2.2 benzin a kdyz jsem ted videl tu prvni fotku, hned jsem si na to vzpomnel. Cenu si uz nepamatuju, jestli sla od te doby nejak dolu, asi sla, ale kazdopadne je divny, ze to auto nikdo nechce. Pokud se na nej pojedes podivat, opravdu hodne vybirej a prolez to, pokud muzes, vezmi si sebou nekoho, kdo tomu hodne rozumi a kdo by to prolezl.

Obcas hledam 2.2i, pokud mozno s LPG :) a tohle auto jsem uz videl vsude mozne.

Ta cena je dobra, vzhledove podle fotek je to dost lakava nabidka, vybava super, ale divil bych se, ze na tom neco nebude uz jen proto, ze ho nikdo zatim nekoupil.

Stejne tak tohle, to uz tam je taky pekne dlouho:

http://www.tipcar.cz/peugeot/peugeotpeugeot-406-2.2-st-pack-confort-cz-23190078.html

Navic - co se tyce toho, prvniho:

http://www.tipcar.cz/peugeot/peugeotpeugeot-406-2.2i-kuze-klimatronik-cz-23276759.html

tak je divny, ze tam je tolik fotek a ani na jedne neni vyfoceny motorovy prostor, coz vetsinou vzdy byva.

[upravil dne 5.10.07 Petr X]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: @re

k těm kilometrům připočti minimálně 100-150.000km!!! lidé co jezdí krátké trasy si obvykle nekupují 2.2i... důležitý je ale stav... už jen z opotřebení volantu to musí mít jednou tolik... mám 96tis a mám volant jako nový...

chce to neuspěchat...

tiez som pozeral na ten volant ze je scuchany a z tych km to nemoze byt.taky som mal na 605-ke pri 250000km.ale moze to byt len blba fotka

Tyto volanty potažené kůží, vydrží méně než klasický...ale teda tenhle je dost ošoupaný...mám 135 000km a zdaleka nejsem na tomto stavu s opotřebením! Ale třeba měl minulý majitel velké hrubé ruce....:papa (Nebo hodně zatáčel;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, ja mam 2,2, spotreba po praze 9litru, venku pri 170-200 kolem 10-11 litru, pri 130 7-8 litru. Parada, dobre tahne a je to celkove moc dobry auto. Mam i tu samou vybavu vevnitr. Ale cena je naprosto jinde Ja to koupil v Pezotu za 230 000 a melo najeto 145 000 km. Za 125 se prodavaji treba vylitany 1,8. ja bych do toho za takovou cenu nesel. Bud je s nim neco v neporadku, nebo ma najeto o 200 tisic vic. Tot vse, co muzu rict. Jako auto dobry, ale za tuhle cenu ma moji tezkou neduveru................nesel bych do toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na ponuke a cene, cena je dosť nízka aj keď stojí za otázku presný počet km, ja som kúpil auto z NL, malo najazdených poctivých 107000, bolo to od známeho dúfam že ma nechcel oblafnúť, volant bol tiež trošku ošúchaný. Auto bolo staré 11 rokov a nebolo zodraté, ale to je vec názoru. Treba asi zobrať skúseného mechanika a nech sa na to poriadne popozerá asi toľko. Mne sa to páči už som ho niekoľko krát obzeral ale treba dať na rady kolegov hore a poriadne to preveriť aby to nedopadlo zle a potom si človek vyčíta že mohol urobiť ináč. Držím palce pri dobrom výbere.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

Tak sem zvážil všechna pro a proti,auto je to hezký,ale po telefonu s majitelem bazaru sem ztratil zájem-neochotný,arogantní....radši ještě nějaký čas zůstanu u 405 a 406 koupím od někoho z klubu:D

nechapem potom takych tupcov.asi nevedia ako sa predavaju auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Oliver Riedel

Tak sem zvážil všechna pro a proti,auto je to hezký,ale po telefonu s majitelem bazaru sem ztratil zájem-neochotný,arogantní....radši ještě nějaký čas zůstanu u 405 a 406 koupím od někoho z klubu:D

nechapem potom takych tupcov.asi nevedia ako sa predavaju auta

Někdy je to lepší,než podlézavé jednání-tady sem alespoň hned věděl,na čem sem.A do áček mě nikdo nedostane:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na tuto jsem se chtěl jet podívat začátkem srpna.Volal jsem a bylo my řečeno že to přijelo po vlastní ose z Dánska a že to nebylo nikdy bourané.Když jsem se domlouval kdy přijedu tak my bylo řečeno že auto je momentálně v servisu,že prý je něco se spojkou :myslim.Týden na to jsem volal ještě jednou,ale auto bylo stále v servisu.Tak jsem to vzdal.Více lidí s kterejma jsem mluvil my to rozmlouvalo,už jenom kvůli té ceně,která je podezřele nízká.Jinak pěkná 2.dvojka stojí v bazaru autorohan.cz.Je to teda limuzína,ale fakt pěkná.Je to taky rok 2000,ale už za 189000,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...