Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 break 2.2 benzin-koupit či nekoupit


Oliver Riedel

Recommended Posts

Chtěl bych vás poprosit o váš názor-mám možnost,či spíš záměr koupit 406 Break ,2.2 i,r.v. 12/2000,najeto 127 000 km,v plný palbě-kožené sedačky,senzor světel,aut. klimatizace atd,tažné zařízení,přivezené z DK,technická 07/2009.

A to za cenu 127 000,- kč.

Poraďte,dá se takové auto vůbec uživit,cena mi připadá dost nízká,bojím se,abych neudělal pitomost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

presiel si to auto poriadne?previezol si sa?nebolo burane?aby nemalo nejaku ele. vadu.

ale inac vyzera dobre.mozno preto je tam divna cena ze je to combi v benzine a nie kazdy to chce, ale zase ja by som nechcel diesel.takze fandim

Ne,v sobotu se na to teprve jedu podívat a vyzkoušet.Diesel bych taky nechtěl,ale bojím se docela spotřeby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

Původně zaslal: jozefsv

presiel si to auto poriadne?previezol si sa?nebolo burane?aby nemalo nejaku ele. vadu.

ale inac vyzera dobre.mozno preto je tam divna cena ze je to combi v benzine a nie kazdy to chce, ale zase ja by som nechcel diesel.takze fandim

Ne,v sobotu se na to teprve jedu podívat a vyzkoušet.Diesel bych taky nechtěl,ale bojím se docela spotřeby.

nic sa neboj spotreby.auto zerie ako nanho tlacis, ved vies.

dk je dansko?tym km by som asi neveril ked je to combi.no nic, pozri stav a uvidis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dovozy z Dánska mi byly dopuručeny jako vůbec nejlepší. Auto údajně než opustí zemi, musí projít jakousi technickou prohlídkou, a to poctivou. Takhle si to prej Dánové hlídají, aby se od nich nevozily plečky a nedělaly jim špatný jméno. Jinak ta kombinace kůže a látky vypadá parádně. Spotřeby bych se nebál, snad jen vyšší pojistky u pov. ručení. Někde na fóru jsem četl, že tady na tu motorizaci jsou dražší náhr. díly, ale jestli je to pravda netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady je neco o motorech klik , ja bych se ho nebal,zalezi na stavu. Vem si mechanika a jeste bych zajel do Peugeot servisu at to proklepnou na diagnostice a v pocitaci, a mel bys jistotu. Kdyz tak to hodit na plyn a jeto.

jo ty sedacky mam taky a perfektne drzej:super tak si jizdu do prace uzivam, akorat dnes jsem ladil octavkuII tdi,sem ho bral levym do kopce tak jsem cekal co bude a ten ridic nechtel zavodit, mi zkazil radost:(:D

[upravil dne 4/10/07 p406b]

[upravil dne 4/10/07 p406b]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

tady je neco o motorech klik , ja bych se ho nebal,zalezi na stavu. Vem si mechanika a jeste bych zajel do Peugeot servisu at to proklepnou na diagnostice a v pocitaci, a mel bys jistotu. Kdyz tak to hodit na plyn a jeto.

[upravil dne 4/10/07 p406b]

Jo taky bych se toho nebál,ale preferuji HDI ale to je na okolnostech,podle ceny to vypadá fakt super,jinak dej plyn na sekvenční vstřikování ( dalších zhruba 35 tis.kč ) a jsi vysmátej,ale jak to budeš projíždět,tak pokud ho budeš chtít,trvej i za cenu že si to zaplatíš napojení u Peugeota na diag a kontrolu v servisu,ty peníze se ti vrítí v podobě že máš jistotu že mu nic není ! Ale jdi do něj,je to nádhernej povoz a pohodlnej a spolehlivej :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na plyn to nedavaj.to je dlha navratnost pokial to nema auto uz pri kupe. takto sa to neoplati.spotreba taka vysoka zase nebude.je to tazke auto a ten motor je prenho akurat.s 1.6 by sa uz trapil a spotrebu by mal rovnaku napr.neries to.

a diagnostika ti toho asi vela neukaze pokial tam vyslovne nie je nejaka vazna chyba.

povedal by som, ze to hlavne treba dobre prezriet a skusit s nim pojazdit aj rychlo aj pomaly aj jamy aj zakruty a tak.ono sa to prejavy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle autíčko bych si také nechal líbit, motor 2.2 benzín, kůže a ještě kombík, prostě paráda. Jen ta částka se mi zdá být tak 40.000Kč pod reálnou cenou, tak si dej majzla.

Zkušenosti se spotřebou u tohodle motoru nemám, mám 2.0 16V a když se to vychytá, dá se jezdit hodně slušně. 2.2 bude ale papat rozhodně víc a ještě je to kombík, ale svezení v tom bude krásné! Díly jsou cenově výš než u 1.8, nebo 2.0.

Pokud tomu autu nic nebude a papíry budou OK, tak bych do něj šel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k těm kilometrům připočti minimálně 100-150.000km!!! lidé co jezdí krátké trasy si obvykle nekupují 2.2i... důležitý je ale stav... už jen z opotřebení volantu to musí mít jednou tolik... mám 96tis a mám volant jako nový...

chce to neuspěchat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

k těm kilometrům připočti minimálně 100-150.000km!!! lidé co jezdí krátké trasy si obvykle nekupují 2.2i... důležitý je ale stav... už jen z opotřebení volantu to musí mít jednou tolik... mám 96tis a mám volant jako nový...

chce to neuspěchat...

tiez som pozeral na ten volant ze je scuchany a z tych km to nemoze byt.taky som mal na 605-ke pri 250000km.ale moze to byt len blba fotka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...