Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

98 alebo 95?


Y2K

Recommended Posts

Ja viem ze sa to tu uz par krat preberalo, ale v servise mi bolo povedane ze mi diagnostika hlasi ANTIPOLLUTION FAULT kvoli katalyzatorom a ze to preto ze motor zenie vsetko do nich a vraj by to mohlo byt sposobene palivom. Myslite si ze ked tankujem 98 to moze negativne ovplyvnit prave tuto hlasku? Pomohlo by tankovat 95? Neviem co si mam mysliet o tom :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

podla mna hovadina

No možná hovadina, ale mně se stalo to, že jsem podlehl jistým úvahám zde na foru o snížení spotřeby kvalitnějším benzínem a začal kupovat V Power Racing 100 místo běžného Super 95. Od té doby mi taky antipollution fault svítí a řekli mi v servisu, že to bylo pravděpodobně způsobené tím palivem. Dvakrát mi chybu vymazali a pokaždé se tam objevila znovu. Potom mi řekli, že to vypadá na vadný počítač spalování a nový je za 30 tis.Kč. Takže jsezdím s tou hláškou dál. Někdo tady psal, že to řešil stíněným kabelem, ale nemůžu to teď najít, taky by mě to zajímalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginho_cz406

Ještě že jezdím na Plyn:mrk

Ne, vážně by mě zajímalo, jestli je to pravda...

Vždycky jsem myslel, že V power je lepší než 95 a ono!

ono sa da jazdit aj na 91 oktanov.na niektorych typoch je to normalne napisane.min 91 oktan.

mozno by mu to pomohlo:D

[upravil dne 4.10.07 jozefsv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak som dnes (teda vlastne uz vcera) natankoval asi polovicu nadrze 95. Samozrejme takmer do prazdnej nadrze.

A cuduj sa svete, po asi 100 km kontrolka zhasla a vsetko je OK. Zeby predsalen zalezalo na benzine alebo len nahoda?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...