Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gumove koberce


Duin

Recommended Posts

Ahoj vsem, chtel bych si poridit na zimu gumove koberce + vanu do kufru a rad bych znal vase nazory na kvalitu, presnost kobercu od ruznych dovozcu a prodejcu. Co by jste mi doporucili?

PS: Lisi se nejak koberce pro novejsi a starsi model 406 break?

S pozdravem

Hpt. Duin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od různých výrobců se vskutku vany do kufru liší. Nechal jsem si dovést gumu z polska za cca. Kč 450,-.

Ještě, že jsem ji zkusil hned před krámem. Vůbec to nesedělo. Předek a zadek v pohodě, ale boky vůbec neseděli. Zejména tam, jak je náběh kvuli blatníkům.

Si to Poláci zase odvezli:D

Taky by mě zajímalo, jaké máte zkušenosti a kde koupit aby to bylo tak akorát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to mne taky zajímá, pěknou nabídku má ZPV ROŽNOV, s.r.o., nabízejí i přesné koberce na 406, asi do nich půjdu, i když cena je myslím vyšší, zkušenost, jak seděj nemám http://www.zpv.cz/obchod/shop/detail.php?UID=07ea681d86c609cc91aeaa638b680946&idKoberec=26

kromě těchto přesných nabízí i celkem zajímavé univerzální, jestli máte některé z těchto levnějších, dejte vědět, jak pasujou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sháním na zimu gumové koberce. Ty "přesné" z Polska jsem viděl a je to o ničem. Ty samé totiž prodávají i do Audin a dalších německých aut, takže nebrat. Tyhle ze ZPV vypadají dobře, nebo jsem ještě přemýšlel "originály" z autobenexu, cena je podobná jako z toho Rožnova. Co to takhle objednat hromadně a zkusit ukecat slevu? ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAk jsem hledal na tom ZPV.

Tady je ten do kufru, ale obrázek je asi na jiné auto, protože vypadá stejně jako pro sedan :-)

http://www.zpv.cz/obchod/shop/detail.php?UID=e66853905ec778fd6fc4efcaca2a31ba&idKoberec=27

Nesedí jen obrázky nebo i výrobky?

Kobereček přední tyjky nemá výkroj pro otvírání nádrže a řezat do koberce třeba za 900 by se mi asi nechtělo:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já koupil vanu do kufru tady http://www.auto-nosice.cz/index.php?p=productsMore&iProduct=1789&sName=Plastova-vana-do-zavazadloveho-prostoru--Peugeot-406-combi-r.v.-97- sedí jak ulitá myslím že i cena je gut :super

foto je jen ilustrační má i s protiskluzem a mluvil jsem s ním i koberce přesné by byly ale nemají zvýšený okraj cena 745kč/sada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...