Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hlucna klima


Berilac

Recommended Posts

Tak jsem oddělal ten pylový filtr a tam jsem uviděl ventilátor:o . Ten při nastartování bězí pěkně a i když jsem na něm přidával otáčky. V motorovém prostoru nic divného slyšet není , ale jak jsem se již zmiňoval když zapnu A/C , tak někde z palubní desky slyším divný zvuk. Teď jsem poslouchal pořádně a není to jako když by se něco dotýkalo točící vrtulky , ale nespíná to tlačítko třeba nějaké relatko , které by bylo někde v palubce a že by nějak bručelo ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Zbyňa1

Našel jsem staré téma tři roky , kde se taky řešila hlučná klimatizace a je mozný, že jsem tam našel i odpověď ( ) .Neví někdo kolik asi stojí výměna náplně v klimatizaci ?

Já jezdím, k jednom u známému, co opravuje mrazáky apod., chtěl za ten nový plyn....1 000Kč. Ale myslím, že to je standard cena i kolem Prahy v servisech...to jen, že to mám nejblíž k tomu chlaďákovi:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokial je ten zvuk také šuštanie tak to bude málo náplne, skús nechať pustenú klímu a vypni motor, ak budeš počuť po vypnutí takú bublavý zvuk ešte pár sekúnd po vypnutí, tak je to málo chladiva, tiež om to mal, síce klíma chladila ale bolo to dosť slabé, po naplnení sa výrazne zvýšila účinnosť klímy a bublavý zvuk zmizol :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...