Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cosi boucha na predni naprave


martin63

Recommended Posts

Ahoj, pred nedavnem jsem tu resil podivne zvuky ze predu auta. Dela to vzdy pri pusteni spojky, ve chvlili kdy sebou motor trhne jako kdyz jde do zaberu tak cosi klepne, nebo jde o takovy tupy naraz, tezko rict. Objel jsem dneska asi 5 servisu, v prvim na to koukli zespoda, projeli se a odhadli to na spojku. Ale nezda se mi to protoze stejny mlaceni se ozyva i pri prejeti vymolu, boucha to jakoby do nohou, spis na pravy strane se mi zda. Pak me napadlo projet to bez motoru, dela to stajne pri prejeti vymolu i svyplym motorem takze na spojku se mi to nezda. Dalsi technik jinde do toho sedl, zas to vyzkousel (na miste cukani se spojkou v bodu zaberu) a rekl ze spojka tutove ne, ze o je spodni silentblok ale zas mel v tahu zvedak takze zespoda to nevidel... Treti pod to zase vlezl zkusil silentbloky a rika spojka, dalsi zase zaloncoval s kolama ve vzduchu a rika ze to je horni ulozeni tlumicu, ale ze spojka tutove ne. Ze kdyby odchazela lamela + ty pruzinky tak nepujde radit, bude prokluzovat nebo blbe zabirat atd. Projel se a rikal ze spojka funguje paradne. Nemate nekdo nejakej napad, za spojku chtel i spraci +- 7000,- a za silentblok 1000,-. Nechce se mi vyhazovat za tu spojku abych pak zjistil ze to je nejaka kravovina. Kdysi na favoritu mi to delalo to samy a byly to zadni silentbloky ramen a taky na prvni pohled vypadali dobre...Jak bych eventuelne poznal ze odchazi spojka? Myslim ze by odchazela plynule a ne takhle najednou, dela to asi tejden. Jinak auto mam rok, je to 106 s tovarnim upravenym podvozkem, je to celkove tvrdsi takze to dostava zabrat ale fakt nevim. Co vy na to? Diky moc za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

neviam ako na 106, mne to na 306 robili stabilizacne tycky, na vodicovej strane...dalo sa to rozpoznat na zdvihaku ked si triasol kolesom v horizontalnom smere pri volante vytocenom doprava(aspon chlapik co mi to robil na to tak prisiel). Tycky vymenil, este v ten den som mal auto v poriadku...ale jazdil som s tym dost dlho, liezlo mi to sice na nervy ale nemal som cas, bez auta som strateny:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...