Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co se deje s forem??? delka odezvy


buml

Recommended Posts

Ted to jede dobře, ale včera večer to jelo jak šnek, vypadky databáze jsem zaznamenal dva, načítání stranky i pul minuty. Při odesílání odpovědi se to zastavilo uplně, s tím že stranku nelze zobrazit. Psal jsem si večer s Pe.Trem kterej taky řikal že mu to nejede jen sem kouknul.

[upravil dne 4/10/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si myslel, že to blbne jenom mě a ono ne. Včera mi to zase po několika dnech vyhodilo "database connection error" nebo něco takovýho po tom, co jsem překlikl z nějakýho threadu na hlavní stranu fora. Někdy jede forum suprově a někdy mám pocit, že bych si u načítání jedný stránky stihl uvařit a vypít kafe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Tak jsem si myslel, že to blbne jenom mě a ono ne. Včera mi to zase po několika dnech vyhodilo "database connection error" nebo něco takovýho po tom, co jsem překlikl z nějakýho threadu na hlavní stranu fora. Někdy jede forum suprově a někdy mám pocit, že bych si u načítání jedný stránky stihl uvařit a vypít kafe...

Tak ,přesně ,teď 2dny po sobě to nešlo,nebo jen na chvilku,už sem byl málem na prášky,chtěl sem přečíst poštu a ne a ne tam vlíst a to nemluvim o foru,jen sem to odklik,už se to zastavilo.Po ránu nestíhám do poledne a to blblo,odpoledne sem v práci a večí když přídu tak lehnu a spim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

lezu sem nekolikrat denne a jeste sem to nepotkala :) tak ste asi zlobili :D

Já sem hodnej a taky mě to občas zlobí.Někdy víc.A je pravda,že od tý doby co se změnila stránka ,tak snad víc,nebo je to opravdu jen náhoda?Ale tendle tejden je to snad nejhorší,ale jinač sem v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, zajimavy... myslel jsem, ze to dela neco jineho (to jsem rano opravoval), ale nakonec to vypada, ze tabulka, kde jsou ulozeny prilohy z p-c fora, tak byla zrejme nejaka vadna...

provedl jsem optimalizaci tyhle tabulky (jenom pro info, ma pul gigabajtu :bojim), a po optimalizaci tyhle tabulky najednou kleslo zatizeni procesoru o dost procent... ze by pricina?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ondra

Hm, zajimavy... myslel jsem, ze to dela neco jineho (to jsem rano opravoval), ale nakonec to vypada, ze tabulka, kde jsou ulozeny prilohy z p-c fora, tak byla zrejme nejaka vadna...

provedl jsem optimalizaci tyhle tabulky (jenom pro info, ma pul gigabajtu :bojim), a po optimalizaci tyhle tabulky najednou kleslo zatizeni procesoru o dost procent... ze by pricina?

No pul giga, to je pěknejch pár fotek, kdyby tady nebyli některý třeba 10x vložený ale třeba jen použitej odkaz na tu jednu puvodní to by bylo místa panečku;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uvidime.

Co si pamatuju, tak v administraci fora jsou nejaky udelatka, ktery umej s prilohma pracovat... ale do administrace ja prisutp nemam...

pokud to bude zlobit castej, tak database dostane denniho crona, aby v noci provadela optimalizaci tyhle tabulky... snad bude nejakou dobu klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...