Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový majitel P 406 - informace zkušených


Guest Voloda58

Recommended Posts

Původně zaslal: Zipík

Nejlépe tady:Dhttp://public.servicebox.peugeot.com/

Když se zaregistruješ je tam položka Charakteristiky a v ní vše najdeš:papa

[upravil dne 4.10.07 Zipík]

Tak jsem tu registraci taky zkusil, ať se o svém autě něco dozvím a žádnou položku "charakteristiky" jsem tam nenašel.

Kde se stala chyba?

:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jaragi

Původně zaslal: Zipík

Nejlépe tady:Dhttp://public.servicebox.peugeot.com/

Když se zaregistruješ je tam položka Charakteristiky a v ní vše najdeš:papa

[upravil dne 4.10.07 Zipík]

Tak jsem tu registraci taky zkusil, ať se o svém autě něco dozvím a žádnou položku "charakteristiky" jsem tam nenašel.

Kde se stala chyba?

:myslim

Klikni na náhradní díly, je to vlevo v navigaci pod "BEZPLATNé SLUŽBY", pak nahoře zadej svoje VIN a vyskočí ti okno kde je možnost se probírat dílama, nebo v navigaci vlevo zvolit charakteristiky;)

[upravil dne 4/10/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Voloda58

Tak času moc nebylo, ale údajně spínač na přední mlhovky je dole vedle naklápění světel, sundal jsem plast a zjistil, že kabely jsou zapojené, je v nich šťáva. Vedle je ten tempomat. Pravěpodobně sebrali vypínač a dali tam jen záslepku. Potvrďte mi to prosím. Co se týče čidla na teplotu, tak v zrcátku jak v levém, tak i v pravém zespoda je otvor, obě jsou naprosto stejná. Vešel se mi tam šroubovák, nevím, na co jsou. Čidlo nikde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Voloda58

Tak je to tady. Díky za informace. Dozvěděl jsem se, že dle vinu bylo auto vyrobeno pro země s chladným podnebím. Výbava 1+, tedy skoro žádná. Vyhřívané sedačky to ano, ale žádný palubák, žádné čidlo teploty, ani přední mlhová světla. Je to zajímavé, ale mlhovky tam jsou a dle mého i zapojené. To však buee záležitost asi pro autoelektrikáře. I tak zatím děkuji.::(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Voloda58

Tak je to tady. Díky za informace. Dozvěděl jsem se, že dle vinu bylo auto vyrobeno pro země s chladným podnebím. Výbava 1+, tedy skoro žádná. Vyhřívané sedačky to ano, ale žádný palubák, žádné čidlo teploty, ani přední mlhová světla. Je to zajímavé, ale mlhovky tam jsou a dle mého i zapojené. To však buee záležitost asi pro autoelektrikáře. I tak zatím děkuji.::(:(:(

Je možný že auto bylo bouraný na předek a dali tam nárazník z jinýho i s mlhovkama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Voloda58

Je to možné, pravé zrcátko je poškrábané od nějakého nárazu, bylo dovezeno z Dánska do Mostu. Viděl jsem tam 406 ještě dovezený z Holanska, ale ty byly hrozný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Voloda58

Je to možné, pravé zrcátko je poškrábané od nějakého nárazu, bylo dovezeno z Dánska do Mostu. Viděl jsem tam 406 ještě dovezený z Holanska, ale ty byly hrozný.

Jo já když kupoval auto tak jsem viděl taky dost z Holandska a taky byli dost dobitý:( JInak spinač mlhovek koupíš na vrakovišti, nebo koukni na service box kolik by stál novej, ale myslím že to má být v ty páčce, takhle řešený vedle to měl myslim jen model z r 1995:myslim

[upravil dne 4/10/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Voloda58

Je to možné, pravé zrcátko je poškrábané od nějakého nárazu, bylo dovezeno z Dánska do Mostu. Viděl jsem tam 406 ještě dovezený z Holanska, ale ty byly hrozný.

Jo já když kupoval auto tak jsem viděl taky dost z Holandska a taky byli dost dobitý:( JInak spinač mlhovek koupíš na vrakovišti, nebo koukni na service box kolik by stál novej, ale myslím že to má být v ty páčce, takhle řešený vedle to měl myslim jen model z r 1995:myslim

[upravil dne 4/10/07 Radek Hurvajz]

No ja by som to tak nekategorizoval... Ja mám tiež auto z NL a keď som ho bol pozerať, tak som nechcel veriť tomu, že to má 7 rokov. Lak úplne ako nový, bez akéhokoľvek škrabanca (všetko pôvodné!), keď je auto umyté a človek sa pozrie z určitého uhla, tak je vidieť, že tam síce boli nejaké preliačeniny, slušní chlapci z Dubky, ktorí ho doviezli to ale dali zjavne všetko povyťahovať, tak to fakt vyzerá super.

Čo sa tých hnloviek týka - dosť sa divím, že tam pôvodne neboli. Dal by som ruku do ohňa za to, že som niekde čítal, že na facelift išli sériovo...:myslim Každopádne treba popozerať, kam sú naťahané káble a tam dať aj vypínač. Ja ho mám na páčke smeroviek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...