Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový majitel P 406 - informace zkušených


Guest Voloda58

Recommended Posts

Guest Voloda58

Prosím o informace o P 406. Koupil jsem ho před několika dny. Vpředu jsou mlhovky, ale nikde jsem nenašel spínač. U volantu je jen spínač na zadní mlhovku. Samozřejmě bylo vybráno rádio, opět problém. Není tam trvale proud na paměť. Spousta problémů, snad je někdo zde vyřeší.

:(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Voloda58

Prosím o informace o P 406. Koupil jsem ho před několika dny. Vpředu jsou mlhovky, ale nikde jsem nenašel spínač. U volantu je jen spínač na zadní mlhovku. Samozřejmě bylo vybráno rádio, opět problém. Není tam trvale proud na paměť. Spousta problémů, snad je někdo zde vyřeší.

:(:(:(

No vítej na foru, příště zvol správnou sekci, toto patří do 406 a ne do 205, tímto prosím administrátory o přesun. jinak mrkni se sem - http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/76929/Peugeot-406_new.rar_71.48MB.html

A napiš bližší info o tvém autě, rok výroby , motorizace atd. Případně si to dej do podpisu

[upravil dne 3/10/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Voloda58

P 406, model 2000. motor 81 kw, samozřejmě bez palubáku, bez rádia.

Aha, tak to potřebuješ novější manuál, klikni si nahoru, vyměnil jsem ten odkaz.

jinak mlhovky by měli jít zapnout od volantu, první poloha kroužku jsou přední a druhá poloha oboje přední i zadní, pokud teda nejsou dodělávaný a není spinač jinde

[upravil dne 3/10/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Voloda58

Za odkaz děkuji. Jinak kroužek má jen jednu polohu vpřed a rozsvítí se jen zadní mlhovky. Je to divné, ale přední by měly být zapnuty, jsou tam žárovky, ale nikde jsem žádný dodatečný vypínařč nenašel. I tak dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Voloda58

Za odkaz děkuji. Jinak kroužek má jen jednu polohu vpřed a rozsvítí se jen zadní mlhovky. Je to divné, ale přední by měly být zapnuty, jsou tam žárovky, ale nikde jsem žádný dodatečný vypínařč nenašel. I tak dík.

a co to udela kdyz tim krouzkem pootocis nahoru podruhy? (ja jen jestli nekdo nepomrsil zapojeni)

EDIT > beru zpet ty mas stary packy, ty neznam:(

[upravil dne 3/10/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Voloda58

No ono toho bude asi víc. Nejde ,i asi ani teplota venku, neboť na displeji jsou hodiny, den a čas, stupně ukazují --.

No pak si něco kup v bazaru.

To se vychytá:) Jinak by byla nuda, tady se dozvíš všechno, jsou tu super lidičky;)

[upravil dne 3/10/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Voloda58

Děkuji, děkuji, zítra si vytisknu ten manuál a budu studovat.

Studuj v počitači, asi nemá smysl to tisknout, ale jak chceš;)

Tak pro toho kdo to moc nezna je nejlepsi system: precist, zkusit... :super nebo ne Radku?

Já ti nevim, já to dělám obraceně, zkusim to a manual nepotřebuju, i když někdy po něm musím chmátnout když už nevim kudy kam:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Voloda58

Děkuji, děkuji, zítra si vytisknu ten manuál a budu studovat.

Studuj v počitači, asi nemá smysl to tisknout, ale jak chceš;)

Tak pro toho kdo to moc nezna je nejlepsi system: precist, zkusit... :super nebo ne Radku?

Já ti nevim, já to dělám obraceně, zkusim to a manual nepotřebuju, i když někdy po něm musím chmátnout když už nevim kudy kam:D:D:D

No jasne, ale tak kazdej neni v technice tak moc zdatnej a nechce hned neco po**lat. Taky jsem takovej, ze to nejdriv zkusim, ale jak rikam, kazdej tu "odvahu" nema ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

No jasne, ale tak kazdej neni v technice tak moc zdatnej a nechce hned neco po**lat. Taky jsem takovej, ze to nejdriv zkusim, ale jak rikam, kazdej tu "odvahu" nema ;)

pockej vyrobce to prece musi udelat tak aby to clovek jen tak neposr@l:D nebo se snad pletu;) jinak po manualu at uz cehokoliv saham az jako posledni ve stavu ohrozeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: MatrixChose

No jasne, ale tak kazdej neni v technice tak moc zdatnej a nechce hned neco po**lat. Taky jsem takovej, ze to nejdriv zkusim, ale jak rikam, kazdej tu "odvahu" nema ;)

pockej vyrobce to prece musi udelat tak aby to clovek jen tak neposr@l:D nebo se snad pletu;) jinak po manualu at uz cehokoliv saham az jako posledni ve stavu ohrozeni

No melo by to tak byt, ale kdyz uz to trochu prezenu, tak muze nastat situace: neco navolim, nekdo na me zavola a hle, najednou uz nevim co jsem to vlastne mackal :myslim ... Prece jenom, kdyz to ctu tak to snadneji najdu. Jinak ja do manualu taky prevazne nekoukam, ale kolikrat si je po case prectu pro zajimavosti, na kter bych treba ani casem neprisel. Jinak vse myslim v dobrem, je to jen "braneni" tech mene technicky zdatnych :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím,že jo....Ta páčka je docelá reálná a nebo jestli to nebyla bouračka a na starý model někdo napasoval nový.To je ale asi málo pravděpodobné protože už v 99 byly nové modely.....Holt bych to šel asi reklamovat jestli to má vůbec cenu:myslimVšichni víme jak to v bazarech chodí:grr

[upravil dne 4.10.07 Zipík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...